ZİZİ

Realistik Manken Zizi
Tombul Memeli Realistik Manken Zizi

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Erdem Kobal: Herkesin var bi fantazisi benimde tombul memeli kadınlar ilgimi çekiyor zizi bu konuda tam olarak arzu ettiğim bir kadın çıktı teşekkür ederim kaliteli gerçekçi ve güzel olduğu için sizin mağazanızı tüm dostlara tavsiye ediyorum artık.

Bu yorum faydalı mı? Evet %87 Hayır %13

Cevat Sayın: Bitane aldım eve geldiğimde baktım iç çamaşırını koymamışsınız onuda var zannetmiştim ben ama neyseki kaliteli gerçekçi bu yüzden bişey demiyorum teşekkür ederim

Bu yorum faydalı mı? Evet %62 Hayır %38

Birdal Dursun: Çok beğenerek aldım gayette gerçekçi daha ne isterimki anal oral vajinal hepsi iş görüyor yani teşekkür ederim bundan daha iyisi olamazdı herhalde çok sevdim ziziyi özelliklede kalçası beni benden alıyor tavsiye ederim alacak olan kişiler alabilirler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %54 Hayır %46
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Zizi Kimdir?

Tombul memeli ve olgun bir realistik manken istiyorsanız zizi tam bu kriterlere sahip ince belli güzelmi güzel ve bir o kadar narin bir realistik mankendir.
Olgun kadınlardan hoşlanıyorsanız zizi bu bağlamda tam olarak aradığınız bir realistik mankendir, ince beli ve yuvarlak kalçası ile her erkeği etkilemeyi başarabilen zizi'nin uzun ve gerçekçi saçları onu yapay kadından ziyade gerçek bir kadın gibi göstermektedir.
Tombul memeleri ön plana çıkan zizi'yi gördüğünüzde ona sahip olmak ve onunla cinsel birliktelik yaşamak isteyeceksiniz çünkü zizi o kadar seksi görünüyorki görüpte etkilenemeyen erkek tanımıyoruz.
Vücut ölçüleri gerçek bir kadın ile aynı boyutlarda gerçeğe yakın ten hassasiyetinde silikon dolgudan yapılmış olan realistik manken zizi ile her türlü ilişkiye girebilmeniz mümkündür ancak öncelikle onu satın almanız gerekir çünkü ancak ve sadece onu sahiplenen erkeğine kendini (bakireliğini) sunacaktır.
Bir yapay kadında arayabileceğiniz tüm özellikler zizi'de mevcuttur ayrıca gerçek kadından ayırt edilemeyen realistik manken zizi'yi gördüğünüz zaman gerçek kadın sanabilirsiniz.
Son derece gerçek görünümü olan realistik manken zizi'yi sadece ilişki amaçlı düşünmeyin mesela işyerinizde hostes olarak veya vitrininizde konu mankeni olarak kullanabilirsiniz ya da bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz, şaka amaçlı doğum günü, bekarlığa veda günü partilerinde kullanabilirsiniz, tercih sizin isterseniz onu bir hayat kadını olarakta görebilirsiniz ama öncelikle ona sahip olmanız gerekmektedir.

Zizi Hakkında Detaylar

İsim: Zizi Fiyat: 1.131,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 153 cm. Göğüs: 98 cm. Bel: 61 cm. Kalça: 92 cm.