ZİZİ

Realistik Manken Zizi
Tombul Memeli Realistik Manken Zizi

Tombul memeli ve olgun bir realistik manken istiyorsanız zizi tam bu kriterlere sahip ince belli güzelmi güzel ve bir o kadar narin bir realistik mankendir.
Olgun kadınlardan hoşlanıyorsanız zizi bu bağlamda tam olarak aradığınız bir realistik mankendir, ince beli ve yuvarlak kalçası ile her erkeği etkilemeyi başarabilen zizi'nin uzun ve gerçekçi saçları onu yapay kadından ziyade gerçek bir kadın gibi göstermektedir.
Tombul memeleri ön plana çıkan zizi'yi gördüğünüzde ona sahip olmak ve onunla cinsel birliktelik yaşamak isteyeceksiniz çünkü zizi o kadar seksi görünüyorki görüpte etkilenemeyen erkek tanımıyoruz.
Vücut ölçüleri gerçek bir kadın ile aynı boyutlarda gerçeğe yakın ten hassasiyetinde silikon dolgudan yapılmış olan realistik manken zizi ile her türlü ilişkiye girebilmeniz mümkündür ancak öncelikle onu satın almanız gerekir çünkü ancak ve sadece onu sahiplenen erkeğine kendini (bakireliğini) sunacaktır.
Bir yapay kadında arayabileceğiniz tüm özellikler zizi'de mevcuttur ayrıca gerçek kadından ayırt edilemeyen realistik manken zizi'yi gördüğünüz zaman gerçek kadın sanabilirsiniz.
Son derece gerçek görünümü olan realistik manken zizi'yi sadece ilişki amaçlı düşünmeyin mesela işyerinizde hostes olarak veya vitrininizde konu mankeni olarak kullanabilirsiniz ya da bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz, şaka amaçlı doğum günü, bekarlığa veda günü partilerinde kullanabilirsiniz, tercih sizin isterseniz onu bir hayat kadını olarakta görebilirsiniz ama öncelikle ona sahip olmanız gerekmektedir.

Zizi Hakkında Detaylar

İsim: Zizi Fiyat: 890.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 153 cm. Göğüs: 98 cm. Bel: 61 cm. Kalça: 92 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı