YUKİ

Realistik Manken Yuki
Japon Realistik Manken Yuki

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Yakup Firuz: Sizden diğer asyalı mankenlerinizide aldım bu üçüncü siparişim oluyor hepsi birbirinden kaliteliler bu sefer yorum yapıcam diye söz verdim bunun için yazıyorum çok gerçekçi ve kaliteliler çok teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %90 Hayır %10

Eyüp Sakallı: Gerçek kadın gibi aynı ben çok sevdim kaliteli olduğu çok belli ama keşke kıyafetinide gönderseydiniz o zaman beş puan verirdim yani yinede teşekkür ederim bu kadar kalitelisinide başka bir yerden bulamam diye düşünüyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %86 Hayır %14

Berkan Kuş: Bütün mankenlerinizi inceledim en iyi yuki japon modeliniz beni cezbetti ilk siparişimdi elime geçtiğinde kalitesine bakıp bitane daha almayı düşünüyodum telefonda öyle söylemiştim şimdi bitane daha alıcam çünkü çok kaliteli ve acayip gerçekçi çok ama çok çok teşekkür ederim sizi çevreme önericem.

Bu yorum faydalı mı? Evet %61 Hayır %39
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Yuki Kimdir?

İnce ve zayıf bir japon realistik kadın arıyorsanız yuki tam sizin aradığınız özellikte hem güzel hem de fit vücuda sahip muhteşem bir realistik manken.
Japon realistik manken arıyorsanız yuki'yi size samimi bir şekilde tavsiye edebiliriz ve bu tavsiyemiz için yuki'yi satın aldıktan sonra bize teşekkür edeceğinizden eminiz, daha önce japon realistik kadın yuki'den bir tane sipariş veren müşterilerimizden teşekkür mesajları almaktayız bundan dolayı japon realistik kadın almak isteyen her müşterimize yuki'yi önermekteyiz.
Asyalı realistik kadın sınıfında japonlara birebir benzerliği ile ün salmış olan realistik manken yuki'nin ciddi anlamda vücudunun tamamı gerçek bi japon kadınına benzetilerek yapılmıştır ve vücudundaki (cinsel organları dahil) her bir detay için itina ile uğraşılarak bugünkü son haline getirilmiştir.
Gerçek insan gibi hareket edebilen japon realistik manken yuki'nin kıyafetli olması ona bu segmentte daha da bir gerçeklik kazandırmaktadır ve zayıf olmasınında verdiği hareket kabiliyeti çeşitliliği ile ilişki yaşamak istediğiniz zaman size pozisyon zenginliği sunacaktır.
Asyalı japon kadın fantazinizi süsleyecek olan realistik kadın manken yuki'nin ince belinden kavradığınız gibi yatağa atmanıza kim engel olabilirki, onu satın aldığınız ve onun narin vücuduna sahip olduğunuz zaman, kim size realistik mankenle ilişkiye girme diyebilir biz söyleyelim, hiç kimse sizin bu öz iradenize karışamaz çünkü yuki sizin olduğu zaman onunla dilediğiniz vakitte, arzuladığınız pozisyonda, hayal etiğiniz fantazi türünde ilişki yaşayabilir ve bunu daima yapabilme hakkına sahip olabilirsiniz.
Yuki'nin vücut yapısı tam dolgu silikon malzemesinden yapılmıştır ve kaliteli bir dolgu malzemesi olduğundan dolayı deformasyona uğramaz, eskime yapmaz ve yıpranmaz.
Japon realistik manken yuki ile arkadan (anal), minik vajinasından ve ağızdan yani oral ilişki yaşayabilirsiniz.

Yuki Hakkında Detaylar

İsim: Yuki Fiyat: 1.128,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 158 cm. Göğüs: 88 cm. Bel: 56 cm. Kalça: 75 cm.