YUKİ

Realistik Manken Yuki
Japon Realistik Manken Yuki

İnce ve zayıf bir japon realistik kadın arıyorsanız yuki tam sizin aradığınız özellikte hem güzel hem de fit vücuda sahip muhteşem bir realistik manken.
Japon realistik manken arıyorsanız yuki'yi size samimi bir şekilde tavsiye edebiliriz ve bu tavsiyemiz için yuki'yi satın aldıktan sonra bize teşekkür edeceğinizden eminiz, daha önce japon realistik kadın yuki'den bir tane sipariş veren müşterilerimizden teşekkür mesajları almaktayız bundan dolayı japon realistik kadın almak isteyen her müşterimize yuki'yi önermekteyiz.
Asyalı realistik kadın sınıfında japonlara birebir benzerliği ile ün salmış olan realistik manken yuki'nin ciddi anlamda vücudunun tamamı gerçek bi japon kadınına benzetilerek yapılmıştır ve vücudundaki (cinsel organları dahil) her bir detay için itina ile uğraşılarak bugünkü son haline getirilmiştir.
Gerçek insan gibi hareket edebilen japon realistik manken yuki'nin kıyafetli olması ona bu segmentte daha da bir gerçeklik kazandırmaktadır ve zayıf olmasınında verdiği hareket kabiliyeti çeşitliliği ile ilişki yaşamak istediğiniz zaman size pozisyon zenginliği sunacaktır.
Asyalı japon kadın fantazinizi süsleyecek olan realistik kadın manken yuki'nin ince belinden kavradığınız gibi yatağa atmanıza kim engel olabilirki, onu satın aldığınız ve onun narin vücuduna sahip olduğunuz zaman, kim size realistik mankenle ilişkiye girme diyebilir biz söyleyelim, hiç kimse sizin bu öz iradenize karışamaz çünkü yuki sizin olduğu zaman onunla dilediğiniz vakitte, arzuladığınız pozisyonda, hayal etiğiniz fantazi türünde ilişki yaşayabilir ve bunu daima yapabilme hakkına sahip olabilirsiniz.
Yuki'nin vücut yapısı tam dolgu silikon malzemesinden yapılmıştır ve kaliteli bir dolgu malzemesi olduğundan dolayı deformasyona uğramaz, eskime yapmaz ve yıpranmaz.
Japon realistik manken yuki ile arkadan (anal), minik vajinasından ve ağızdan yani oral ilişki yaşayabilirsiniz.

Yuki Hakkında Detaylar

İsim: Yuki Fiyat: 890.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 158 cm. Göğüs: 88 cm. Bel: 56 cm. Kalça: 75 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı