VİOLA

Realistik Manken Viola
Küçük Boylu Realistik Manken Viola

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Rasim Tayfun: Küçük boylu olunca fantazi çeşitleride çoğalıyor :) bu yüzden aldım ama bununda boyu çok küçükmüş ya 134 cm alacak olanlar bence dikkat etsinler genel anlamda kalitesi gerçekçiliği iyi yani tavsiye ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %95 Hayır %5

Fırat Uraz: Kaliteli gerçekçi geldi teşekkür ederim almak isteyenler alabilir ben aldım memnunum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %65 Hayır %35

Münir Özaslan: Çok memnun kaldım tam istediğim gibi teşekkür ederim bitane daha alıcam şimdi yine küçük boylu olan realistik manken modellerinizden alırım sizden başka biyerde yok bunlardan iyiki varsınız teşekkür ediyorum tekrardan.

Bu yorum faydalı mı? Evet %70 Hayır %30
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Viola Kimdir?

Viola'nın küçük boyu ve elastik dokusu ona eşsiz bir hareket kabiliyeti sağlamaktadır keza bir realistik mankende hareket, istenilen en büyük özelliktir.
Viola, 134 santimetrelik boyu ile küçük boylu realistik manken sınıfında ikinci en küçük boylu realistik mankendir, birincisi hilda'dır ama onun boyuda 129 santimetre olduğundan arada 5 santimetre fark vardır ve bu fark pek bir sonuç değiştirmeyecektir hülasa realistik manken viola bu minvalde en küçük boylu realistik manken özelliğini korumaktadır.
Gerçek bir kadına benzeyen viola'nın hareket ediyor olabilmesi ve küçük boylu olduğundan hareket pozisyonlarıda ona keza fazla olduğu için en çok tercih edilen realistik mankenler arasında yerini bulmaktadır.
Mini şortu ve masumane bakışları ile gönülleri fetheden viola'nın giysili olmasıda ona ayrı bir gerçekçilik kazandırmaktadır ve talepleride bu alanda daha fazla revaçtadır.
Küçük boylu realistik manken viola'nın tüm vücudu insan etine en yakın benzerlikte olan kaliteli silikon dolgu malzemesinden yapılmıştır ve yumuşak dokulu realistik manken olan viola ile anal, oral ve vajinal ilişki için müsaittir.
Sizde bu küçük boylu realistik manken viola'nın aşk dolu bakışlarından etkilendiyseniz ona sahip olabilir ve doyasıya bakışabilirsiniz.

Viola Hakkında Detaylar

İsim: Viola Fiyat: 1.050,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 134 cm. Göğüs: 81 cm. Bel: 55 cm. Kalça: 78 cm.