VERA

Realistik Manken Vera
Büyük Memeli Realistik Manken Vera

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Dilan Şeker: Kocam memelerini büyütelim diyordu ona inat aldım bunu belki hevesini alırda beni rahat bırakır :) hayır yani benim memelerim o kadar küçük değil :) ama o büyük seviyo bu realistik manken tam istediği gibi çıktı çok beğendi teşekkür ederiz.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Polat Aksu: İnternet üzerinden ilk siparişimi verdim gerçek bir kadın gibi bu nasıl benzettiniz anlayamadım arkadaşlar görünce onlarda istedi numaranızı verdim benim ismimi verirlerse bi kolaylık sağlarsınız artık şimdiden teşekkürler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %88 Hayır %12

Rıfkı Tozan: Hep büyük memeli kadın istiyordum bi türlü denk gelmiyordu sizden realistik mankeni alınca bu duyguyuda yaşadım sayenizde teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %60 Hayır %40
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Vera Kimdir?

Memeleri büyük realistik manken arıyorsanız vera'yı incelemenizi şiddetle tavsiye ederim çünkü büyük memeli realistik mankenler arasında vera en mükemmelidir.
Vera, birçok erkeğin hayal ettiği kadın niteliğinde büyük memeli realistik manken olmakla kalmayıp adeta tüm erkeklerin arzuladığı ilişki türlerinide onu satın alan erkeklere yaşatmaktadır, mesela vera ile anal, oral (ağızdan) veya vajinal ilişkiye girebilmeniz ve bunu her canınız istediğinde yapabilmeniz mümkündür.
Büyük memeleri ile gözlerinizin üzerine doğrultulmasından hoşnut olan realistik manken vera'ya dikkat edin çünkü yeşil gözleri ile sizi büyüleyebilir hatta kendisine aşık edebilir.
Gerçek bir kadından alacağım zevki realistik mankenden almak istiyorum diyorsanız o halde büyük boy realistik manken almalısınız keza bu minvalde gröüp görebileceğiniz ve bizimde size önerebileceğimiz en büyük boylu realistik manken vera'dır çünkü 169 santimetre boyu ile vere'dan daha büyük boya sahip olan başka bir realistik manken yok.
Realistik manken vera'nın sarı saçlarını ve latin kadınları gibi büyük göğüs uçlarını görenlerin tabiri caizse ağzının suyu akıyor desek yeridir nitekim sizde bunu farketmişsinizdir vera'nın çıplak fotoğraflarına baktıysanız ilk dikkat ettiğiniz yer eminim vera'nın o muhteşem göğüsleridir.
Vücut ölçüleri ve boyutları gerçekçi olmasının yanı sıra aynı zamanda gerçek bir kadın görünümünde olan realistik manken vera'yı görenler çok şaşırmaktadır keza böylesine gerçek bir realistik manken görmediklerini söylemektedirler.
Esmer tenli ve kısa sarı saçlı olmasının ayrı bir çekicilik kattığı vera'ya sahip olmak isterseniz elinizi çabuk tutmanız lazım çünkü stoklar çabuk tükenmektedir.

Vera Hakkında Detaylar

İsim: Vera Fiyat: 1.123,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 169 cm. Göğüs: 99 cm. Bel: 64 cm. Kalça: 93 cm.