TİLDA

Realistik Manken Tilda
Fransız Realistik Manken Tilda

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Nejdet Güneş: Kaliteli ve gerçekçier ben bu 3. alışverişim realistik manken almak isteyen varsa güvenilir site şahsen çok beğenerek aldığım başka modellerinizi halen daha kullanıyorum şimdi aralarında bir tanede fransız hatun olsun istedim çokmu şey istiyorum :) fantazi olsun güzel oluyor.

Bu yorum faydalı mı? Evet %85 Hayır %15

Tahsin Kuru: Muhteşem ötesi gerçeklik ve ultra düzeyde kaliteli geldi çok sevindim realistik manken almak istiyordum hiç biryere güvenemiyordum sayenizde güvenim tazelendi çok teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %70 Hayır %30

Ferdi Toptaş: Aldım gayet güzel kalitelide iç çamaşırlarını göndermemişsiniz bundan dolayı 4 puan verdim yoksa 5 puanı hak ediyor çok gerçekçi yani memnun kaldım tavsiye ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %66 Hayır %34

Kamil Türkanoğlu: Realistik manken videoları izlerken çıktınız karşıma ilk önce şüphelendim sonra aradım gökhan bey beni aydınlattı sağolsun ondan sonra sipariş verdim elime geçti çok gerçekçi harika birşey bu gerçek kadın gibi aynı realistik manken olduğunu bilmesem donup kalırım yani o derece gerçek duruyor çok teşekkür ederim emeği geçen herkese.

Bu yorum faydalı mı? Evet %58 Hayır %42

Hikmet Ardıç: Gizlilik konusunda biraz titiz bir insanım beni mahcup etmediniz teşekkür ederim ayrıca realistik mankenin kaliteside gerçekçiliğide beni çok mutlu etti tavsiye edicem sizi.

Bu yorum faydalı mı? Evet %78 Hayır %22

Vedat Tütüncü: Şimdi nasıl desem bilmiyorum bu realistik mankenin vajinasına tutuldum ben o kadar güzel görünüyorduki bu yüzden satın aldım ve çok memnun kaldım almak isteyenler bence hiç düşünmesinler ürün kaliteli arkadaşlar öneririm yani.

Bu yorum faydalı mı? Evet %81 Hayır %19
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Tilda Kimdir?

Realistik mankenler arasında en kaliteli ve en gerçekçi görünüme sahip olan Fransız realistik manken Tilda ile her türlü ilişki çeşidini yaşayabilirsiniz.
Fransız kadınlarının aykırı güzellikleri ve cinselliğe aykırı bir bakışı oldukları hepimizin malumudur bu nedenledir ki cinsellik deyince aklımıza Fransızlar gelirler, işte bu minvalde gerçek bir fransız kadınını aratmayacak nitelikte ve gerçeklikte olan realistik manken Tilda sizlerin bu arzusunu yerine getirmek için üretildi.
Tüm bedeni silikon dolgu olan ve hareket edebilen bu realistik manken ile ilişkiye girmekte hiç zorlanmayacaksınız çünkü tüm pozisyonları rahatlıkla becerebilirsiniz.
Anal oral veya vajinal yoldan ilişkiye girebileceğiniz realistik manken Tilda ile cinsel becerilerinizi en üst seviyeye taşıyarak kendinizi bu klasmanda profesyonelleştirebilirsiniz.

Tilda Hakkında Detaylar

İsim: Tilda Fiyat: 1.206,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 162 cm. Göğüs: 85 cm. Bel: 63 cm. Kalça: 81 cm.