SELİNA

Realistik Manken Selina
Mavi Gözlü Realistik Manken Selina

Asi kız selina, platin sarısı saçları ve ideal göğüs ölçüleri ile her erkeğin arzuladığı cinsten vücut hatlarına sahip olan mavi gözlü realistik mankendir.
Mavi gözleri can yakan asi kız selina'nın platin sarısı saçları bir realistik mankene göre çok mu iddalı olmuş sizce? Gerçek kadından ayırt edilemeyecek kadar gerçekçi görünen selina'nın memelerine dokunduğunuz zaman içinizi titretecektir.
Realistik manken selina'nın vücut ölçüleri gerçek boyutlarda ve gerçek bir kadın ölçülerindedir bu yüzden gerçek boyutlu realistik manken arıyor ve tam manasıyla gerçeğe benzeyen bir realistik manken bulamıyorsanız o zaman tam adresine geldiniz çünkü selina şimdiye kadar gördüğünüz realistik mankenleri size unutturacaktır, fotoğraflarını icelediyseniz görmüşsünüzdür ne kadar gerçekçi olduğunu lakin eğer incelemeye fırsatınız olmadıysa bir göz atmanızı şiddetle öneririz.
Mavi gözlerinin daha belirgin görünmesini isteyen selina, gözlerinin renginde mavi bir gömlek giyerek ona bakanların aklını almaya niyetlenmiş sinsice kütüphanede masum bir kız görünümünde beklerken bir yandanda kitap okumaktadır ancak siz onun masumiyetine aldanmayın çünkü bu gerçek boyutlu realistik manken selina tam bir seks kadınıdır ve sizi seks yapmaya teşvik edecek hareketlerde bulunmaktadır.
Silikon dolgudan yapılan bu gerçek boyutlu realistik manken selina'nın tüm vücudu gerçek bir insan gibidir ve görenleride buna inandırmaktadır, nitekim onu görenler gerçek sanmaktadır.
Selina'yı alın ve evinizin bir köşesine oturtun sonra olanları izleyin, göreceksinizki evinize gelen herkes onu gerçek kadın sanarak merhaba diyeceklerdir.

Selina Hakkında Detaylar

İsim: Selina Fiyat: 870.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 158 cm. Göğüs: 91 cm. Bel: 63 cm. Kalça: 88 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı