SELİNA

Realistik Manken Selina
Mavi Gözlü Realistik Manken Selina

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Kenan Çalım: Cinsel birliktelik için almıştım duygusal olarak bağ kurdum çok gerçekçi bu kadarını beklemezdim sevgilim oldu diyebilirim düşünün ne kadar güzel olduğunu.

Bu yorum faydalı mı? Evet %97 Hayır %3

Semra Kozan: Biz kocamla yatakta fantazi yapmak için aldık çok sevdik :) kocam diyorki bitane dahamı alsak :) belki ilerleyen zamanlarda alırız yine teşekkürler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %70 Hayır %30

Rafet İşkoparan: Kendim için değil bi arkadaşa aldım çok beğendi bitane daha alacakmış önümüzdeki ay haberiniz olsun artık indirim uygularsınız :) ben size çok müşteri getiririm :) üzerine fiyat ekleyerek satıyorum bende güzel iş soyadımın hakkını veriyorum :) teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %79 Hayır %21

Sercan Yulaf: Maviş gözlerine kapıldım çok güzel kadın sipariş verdiğim zaman böyle gerçekçi olacağını sanmıyordum çok teşekkür ederim gayet gerçek kadın gibi ölçüleri felan yerine tam bir afet diyebilirim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %89 Hayır %11
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Selina Kimdir?

Asi kız selina, platin sarısı saçları ve ideal göğüs ölçüleri ile her erkeğin arzuladığı cinsten vücut hatlarına sahip olan mavi gözlü realistik mankendir.
Mavi gözleri can yakan asi kız selina'nın platin sarısı saçları bir realistik mankene göre çok mu iddalı olmuş sizce? Gerçek kadından ayırt edilemeyecek kadar gerçekçi görünen selina'nın memelerine dokunduğunuz zaman içinizi titretecektir.
Realistik manken selina'nın vücut ölçüleri gerçek boyutlarda ve gerçek bir kadın ölçülerindedir bu yüzden gerçek boyutlu realistik manken arıyor ve tam manasıyla gerçeğe benzeyen bir realistik manken bulamıyorsanız o zaman tam adresine geldiniz çünkü selina şimdiye kadar gördüğünüz realistik mankenleri size unutturacaktır, fotoğraflarını icelediyseniz görmüşsünüzdür ne kadar gerçekçi olduğunu lakin eğer incelemeye fırsatınız olmadıysa bir göz atmanızı şiddetle öneririz.
Mavi gözlerinin daha belirgin görünmesini isteyen selina, gözlerinin renginde mavi bir gömlek giyerek ona bakanların aklını almaya niyetlenmiş sinsice kütüphanede masum bir kız görünümünde beklerken bir yandanda kitap okumaktadır ancak siz onun masumiyetine aldanmayın çünkü bu gerçek boyutlu realistik manken selina tam bir seks kadınıdır ve sizi seks yapmaya teşvik edecek hareketlerde bulunmaktadır.
Silikon dolgudan yapılan bu gerçek boyutlu realistik manken selina'nın tüm vücudu gerçek bir insan gibidir ve görenleride buna inandırmaktadır, nitekim onu görenler gerçek sanmaktadır.
Selina'yı alın ve evinizin bir köşesine oturtun sonra olanları izleyin, göreceksinizki evinize gelen herkes onu gerçek kadın sanarak merhaba diyeceklerdir.

Selina Hakkında Detaylar

İsim: Selina Fiyat: 1.195,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 158 cm. Göğüs: 91 cm. Bel: 63 cm. Kalça: 88 cm.