SAMANTHA

Realistik Manken Samantha
Sarı Saçlı Realistik Manken Samantha

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

İlyas Semerci: Eski sevgiime çok benzettiğim için bu realistik mankeni aldım onunda saçları kıvırcık ve esmer tenliydi ama ayrıldık işte özlem gidermek için en güzel şey bence hem ilişkiyede girebiliyorum bu realistik mankenler iyi bir icatmış ya hiç böyle olacağını düşünmemiştim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %70 Hayır %30

Gürkan Demir: Tek kelimeyle harika bu realistik manken değilde sanki gerçek karı gibi çok teşekkür ederim iyiki varsınız..

Bu yorum faydalı mı? Evet %63 Hayır %27

Serkan Hoyrat: Kargolama süreci hoşuma gitti 1 günde gelir dediniz evet ertesi gün ulaştı çok teşekkür ederim ürün kalitesine gelincede diyecek tek laf müthiş harika fevkaladenin fevkinde muhteşem bir realistik manken göndermişsiniz çok teşekkür ediyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %81 Hayır %19
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Samantha Kimdir?

Sarı renkli uzun kıvırcık saçları ve esmer teni ile yeşil gözleri bu realistik manken Samantha'yı en çekici kılan özelliklerden sadece bir kaçıdır.
Esmer kadınları seviyor ve saçlarının sarı renkli kıvırcık olmasından haz ediyorsanız Samantha realistik manken tam da aradığınız kriterlerde bir hatundur.
Gerçek boyutlardaki vücudu sayesinde bu realistik mankeni görenler gerçek kadın sanıyorlar ve ona merhaba diyorlar.
Tüm pozisyonları uygulayabileceğiniz realistik manken Samantha her türlü cinsel aktiviteye açık bir kadındır, mesela onunla anal ilişkiya girebilir veya oral yaptırabilirsiniz.

Samantha Hakkında Detaylar

İsim: Samantha Fiyat: 1.230,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 155 cm. Göğüs: 88 cm. Bel: 40 cm. Kalça: 75 cm.