ROSANNA

Realistik Manken Rosanna
Külotlu Realistik Manken Rosanna

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Kasım Şensoy: Külotunu sevdiğim öyle tatlıki gerçek kadını aratmıyor silikon vücutlu dokunduğumda beni heyecanlandırıyor iyikide sizden almışım teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %78 Hayır %22

Feyyaz Topçu: Başlıkta külotlu yazınca ben sandımki külotla beraber göndereceksiniz ama külot çıkmadı içinden kalitesi gerçekçiliği çok iyide külot olsaydı daha iyi olurdu.

Bu yorum faydalı mı? Evet %59 Hayır %41

Anıl Direkçi: Özellikle memeleri hoşuma gitti ben çok sevdim sizi bilmem bir tane daha almayı düşünüyorum şahsen çünkü çok gerçekçi nasıl desem gerçek kadından bile güzel teşekkürler tüm çalışanlarınıza.

Bu yorum faydalı mı? Evet %55 Hayır %45

Abdullah Köseler: Çok istediğim bişeydi almaya çekiniyordum sonra bi cesaret geldi aldım iyikide almışım yoksa böyle güzel bi kadından mahrum kalacaktım hem güzel hem kaliteli yani daha ne olsunki emeğinize ellerinize sağlık.

Bu yorum faydalı mı? Evet %70 Hayır %30
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Rosanna Kimdir?

Külotunun arasından gözüken fındık kadar küçük vajinası ile realistik manken rosanna'nın akıllara durgunluk veren güzelliğini görenler hayret ediyorlar.
Gerçekçi realistik manken istiyorsanız rosanna bu realitede en kaliteli realistik manken olduğundan dolayı size önerebileceğimiz kadın mankenler arasında en iyisi rosanna'dır.
Bildiğiniz tüm gerçek realistik mankenleri size unutturacak düzeyde gerçek görünümde olan bu kaliteli realistik manken rosanna'nın vücut yapısı silikon dolgu ve eklem yerleri hareket edebildiği için her türlü pozisyona rahatlıkla girebilir.
Yapay sevgili olarak kullanabileceğiniz ve adeta gerçek sevgili gibi size heyecan verecek olan bu insana benzeyen realistik manken ile istediğiniz türden ilişki yaşayabilirsiniz, mesela arkadan ilişkiye girmek istediğiniz zaman size hayır demeyecektir bilakis rosanna ilişkinin her türlüsüne açıktır çünkü fabrika çıkışlı kalite kontrolden geçtikten sonra satışa sunulan bu realistik manken rosanna ile anal oral veya vajinal yoldan ilişkiye girmeniz bittabi olanak dahilindedir.
Cam göbeği yeşili desenli beyaz renk külot giyen rosanna'nın gözleri nane gibi yeşil renklidir ve o gözlere baktığınız zaman insanın içine nane ferahlığında bir etki hissetirmektedir.
Farklı renk, tarz ve uzunlukta peruk seçenekleri ile satışı yapılan realistik manken rosanna'ya en çok yakışan saç rengi sarı olduğu için satın alırken standart olarak gönderilen peruk fotoğrafta gördüğünüz uzen sarı renkli takma saç olacaktır.

Rosanna Hakkında Detaylar

İsim: Rosanna Fiyat: 1.194,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 157 cm. Göğüs: 90 cm. Bel: 60 cm. Kalça: 90 cm.