REGİNA

Realistik Manken Regina
Asyalı Realistik Manken Regina

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Medet Kaynar: Uzak doğulu bayanlara fena yükseliyorum bunun için regina tam bana göreydi aldım evde kurdum gayet iyi çok gerçekçi teşekkürler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %87 Hayır %13

Turan Fıçı: İyi güzel kaliteli ama boyu 147 cm yani birbuçuk metre felan oluyo alanlar ona göre alsın biraz küçük gibi geldi bana onun dışında pek sorun yok aslında sorun değilde ben boyuna bakmadan almıştım böylede iyi fakat az bişey daha uzun olsaydı mesela 10 cm daha uzun olsaydı daha iyi olurmuş.

Bu yorum faydalı mı? Evet %88 Hayır %12

Nazım Türkan: Güvenerek aldım memnunum çok kaliteli yıkayıp yıkayıp kullanıyorum :) tavsiye ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %75 Hayır %25
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Regina Kimdir?

Asyalı japon realistik manken regina ile henüz tanışmadıysanız çok şey kaybetmişsiniz desek az demiş oluruz! Neden mi? Hadi beraber inceleyelim regina'yı.
Regina, asyalı realistik mankenler arasında en güzel ve en çok tercih edilen japon realistik manken olma özelliğini taşımaktadır ayrıca regina tatlımı tatlı, güzelmi güzel bir kadındır.
Regina'nın tüm vücudu asyalı kadınlara benzetilerek tam dolgu silikondan yapılmıştır ve ilişki esnasında son derece zevk vermektedir.
Çekik gözlü realistik manken almak isterseniz regina'yı tavsiye edebiliriz çünkü bu minvalde regina en iyi japon realistik mankendir.
Mayosu ile podyum mankeni gibi görünen reginanın vücut ölçüleri japon kadınların vücut ölçülerinde olup her bir detayı japon kadınlarında olması gerektiği gibidir, örnek verecek olursak mesela regina'nın vajinası japon kızları gibi küçük ve kıllıdır ama siz isterseniz kılsız olarak sipariş verebilirsiniz bu bir sorun değil lakin özellik olarak gerçek bir japon kadınına benzetildiği için herşeyiyle tastamam bir japon kadını imajı verilmiştir reginaya.
Regina silikon dolgu malzemesinden üretilmiş olup son derece kaliteli ve bir o kadar gerçekçidir.
Asyalı realistik manken fantaziniz varsa ve bu hayalinizi gerçekleştirmek isterseniz o zaman regina size eşlik ederek cinsel ilişki partneriniz olabilir.
Daha önce bir japon kadın ile cinsel ilişki yaşamış olan erkekler japon kadınları ile ilişki yaşamanın ne kadar çok zevk verdiğini tecrübe etmişlerdir ve bilirler neyden bahsettiğimizi ancak böyle bir münasebeti olmayan her erkeğin hayatında en az bir kere japon kadını ile ilişki yaşamasını öneririz.
Hayatınızda sizi mutlu edecek bir kadın arıyor ve bulamıyorsanız veya sadece cinsel ilişki yaşamak istiyorsanız japon realistik manken regina bu anlamda tam bir geyşa kadınıdır, sizi mutlu eder ve sizin bu mutluluğunuz ile mutlu olur.

Regina Hakkında Detaylar

İsim: Regina Fiyat: 1.165,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 147 cm. Göğüs: 86 cm. Bel: 62 cm. Kalça: 82 cm.