OKİA

Realistik Manken Okia
Rus Realistik Manken Okia

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Yunus Can: Rus kızlarını seviyorum çok güzel oluyorlar okia ram bir rus kızı satın aldım ben eve geritdim kurduktan sonra ilişkiye girdim çok tatmin edici bir kadın tavsiye ederim alın.

Bu yorum faydalı mı? Evet %79 Hayır %21

Metin Çalışkan: Siparişi verdim hemen elime geçti öncelikle hızlı gönderi için teşekkür ederim manken çok kaliteli gerçek rus kadınları gibi aynı ama niye giysilerini kıyafetini göndermediniz keşke onlarda olsaydı 5 puan verirdim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %60 Hayır %40

Fatma Günay: Erkek arkadaşım hep rus kadınlarından bahsediyordu ona aldım çok sevindi beraber takılıyoruz şimdi :) gerçek kadın gibi benden bile güzel :) teşekkür ederim beni mahçup etmediniz.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Saffet Tümay: Bi arkadaş için aldım kendisi utanıyo diye benden istedi çok beğendiğini söyledi teşekkürlerini iletti.

Bu yorum faydalı mı? Evet %87 Hayır %13
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Okia Kimdir?

Rus kadınlarının baş döndüren güzelliği kadar güzel ve gerçekçi olan realistik manken okia'nın tüm vucudu tamamen silikon dolgu ve gerçek boyutlardadır.
Gerçek boyutlu realistik manken okia'nın tüm vücudu tamamen silikondur ve her bir yeri hareket edebilmekte olan bu rus güzeli realistik mankenin vücut ölçüleri ve boyu gerçek bir rus kadınının vücut hatlarından esinlenerek yapılmıştır.
Masum bir kız gibi görünen realistik manken okia'nın bu masum görüntüsünün altında müthiş derecede kadınsı bir ruh yatmaktadır ve yatakta adeta bir leopar gibi yırtıcı olan okia ile sevişirken yorulabilirsiniz çünkü okia cansız manken olduğundan herhangi bir efor sarfetmeyeceği için yorulmak nedir bilmez.
Gerçek kadın manken arayanların ilk tercihi okia olmuştur nedenini soracak olursanız emsallerine göre çok daha gerçekçi bir kadın görünümünde ve bir o kadar güzel bir kadın olduğundan dolayı tüm ilgi ve alakayı üzerine çekmeyi başarıyor.
Gerçek boyutlarda realistik manken almak isterseniz okia'yı size gönül rahatlığı ile önerebiliriz çünkü gerçeklik konusunda en üst seviyede olan bu gerçek kadın mankeni görenler cansız olduğunu farketmeyip insan zannediyorlar.
Hanım hanımcık okul kıyafetleri ile ders masasının üzerinde oturan okia'nın o masum bakışlarını görenler onu sahiplenmek için sabırsızlanıyorlar.
Rus kadınlarını bilen bilir ama bilmeyenlere biz yinede özet geçelim, rus kadınları yatakta çılgınlar gibi sevişen seks manyağı kadınlardır ayrıca güzellikleride cabası olan bu rus kadınları ile cinsel birliktelik yaşadığınız zaman size unutulmaz hatıralar bırakabilir ve imzasını yatakta atan bu hatunların ruhunuzda bıraktığı his asla unutulmaz.
Ağızdan veya arkadan (anal) ilişkiye müsait olan relistik manken okia ile isterseniz doğal olarak vajinasından ilişkiye girebilir ve onun sönmek nedir bilmeyen kavurucu ateşini söndürebilirsiniz ama bunu yapmak için öncelikle okia'ya sahip olmanız icap etmektedir.

Okia Hakkında Detaylar

İsim: Okia Fiyat: 1.192,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 161 cm. Göğüs: 87 cm. Bel: 60 cm. Kalça: 86 cm.