NESRİN

Realistik Manken Nesrin
Azeri Realistik Manken Nesrin

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Serkan Hendekçi: Neden kıyafetlerini göndermediniz ben onlarıda beklerdim doğrusu 1 puan kesiyorum bunun için ama realistik manken kaliteli çok gerçekçi duruyor ben 1 tane daha reslistik manken siparişi vericem şimdi çok beğendim ilk bir adet alıyim bakalım kaliteli çıkarsa bitane daha alıcam demiştim bende paradan yana sıkıntı yok yeterki böyle gerçekçi kaliteli olsun ben daha çok alışveriş yapıcam sizden teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %95 Hayır %5

Fevzi Kanber: Ben dünyaya bir kez daha gelirsem asla evlenmem keşke sizin bu realistik mankenlerinizi daha önce görseydim ne işim olur evlilikle kadının en hası bu nesrin hem dırdır etmiyor para istemiyor :) bekarlığın keyfini sürüyorum canım kadın çektiği zamanda realistik manken fazlasıyla işimi görüyor gerçektende çok ama çok çok kaliteli bir ürün tavsiye ederim herkese bekarlık sultanlıktır.

Bu yorum faydalı mı? Evet %63 Hayır %37

Emine Kuşkonmaz: Sevgilime hediye diye aldım bu realistik mankeni azdı bana halleniyo :) zaptetmek için aldım ama şimdide eski heyecanı kalmadı bana karşı meğersem libidosu yükselince geliyormuş yanıma artık bu realistik manken ona ne veriyorsa ne bulduysa bu cansız mankende eskisi gibi davranmıyor bana olsun böyle daha iyi bence kendimi evlenene kadar bozdurmuycam :) almak isteyenlere öneririm demekki çok gerçekçi yoksa benim sevgilim beğenmezdi çünkü çok seçici kendisi.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Haşmet İnce: Arkadaşlar bu benim yaptığım ayıp bişey değil 30 yaşımda geldim elime kadın eli değmedi yakında evlenicem ama nasıl yapılır bilmiyordum şimdi bu realisitk manken nesrin beni profesyonelleştirdi artık cinsellik denilince her türlü pozisyonu yapabiliyorum teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %55 Hayır %45

Kazım Çoktutar: Keşke tüm realistik manken satıcıları sizin gibi güvenilir dürüst olsa çok paramı kaptırdım en nihayetinde siz çıktınız karşıma bu sefer dedim son olacak buda olmazsa daha almam ama sağolun çok teşekkür ederim kaliteli realistik manken gönderdiniz sizi tüm çevreme yayıcam teşekkürler saygılarımı iletiyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %81 Hayır %19

Ergün Kolaman: Nedense bu azeriler çok tatlı oluyorlar hep hayal ederdim şöyle cici bir sevgilim olsun isterdim realistik manken ile sayenizde benimde bir azeri sevgilim oldu çok teşekkür ediyorum saçları keşke sarı olsaydı ben öyle hayal etmiştim ama bu iyi eğer sarı saçlı olsaydı o zaman 5 puan verirdim ama yine de teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %47 Hayır %53

Murat Gökgül: Sizi tebrik ediyorum bu kadar gerçekçi geleceğini düşünmüyordum ama ultra gerçek ve kaliteli gönderdiğiniz için teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %50 Hayır %50
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Nesrin Kimdir?

Azeri kızlarının güzellikleri dillere destandır işte bu yüzden bu realistik manken Nesrin şimdiye dek görebileceğiniz en güzel ve en gerçekçi realistik mankendir.
Beyaz teni, dolgun dudakları ve enfes denilebilecek düzeyde göğüsleri ile kara gözlerini görenler bu realistik manken Nesrin'e aşık oluyorlar.
Her pozisyona uygun vaziyet alabilen vücut yapısı sayesinde realistik manken Nesrin ile tüm ilişki türlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Anal oral vajinal olmak üzere 3 işlevli fonksiyonel özelliği sayesinde realistik manken Nesrin ile hiç sıkılmadan ilişkiye girebilir ve canınız ne zaman isterse bu arzularınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
Tam dolgu bedeni ile realistik mankenler içinde en gerçekçi olan türlerinden olan bu mankenin en büyük özelliği hem güzel hem de üstün nitelikte gerçekçi olmasıdır.

Nesrin Hakkında Detaylar

İsim: Nesrin Fiyat: 1.269,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 164 cm. Göğüs: 88 cm. Bel: 63 cm. Kalça: 84 cm.