NATALYA

Realistik Manken Natalya
Olgun Realistik Manken Natalya

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Ulaş Bilgiç: Sizde benim gibi olgun kadınlardan hoşlanıyorsanız natalyayı öneririm arkadaşlar tam bir mature ya realistik manken olduğunu unutuyorum bazen ona aşk dolu sözler söylüyorum :) çok gerçekçi ve çok kaliteli bür ürün yani tavsiye ediyorum herkese.

Bu yorum faydalı mı? Evet %78 Hayır %22

Hüseyin Tokmak: Bu avrat benim karım oldu ya bunu daha önce görseymişim keşke ben sivasta yaşıyorum bi kadın var aynı ona benzetiyorum sırf onu yapmak için aldım bu realistik mankeni iyiki almışım ya bu ne böyle çok gerçek duruyor bu kadar beklemiyordum baya kaliteli çıktı yani teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %93 Hayır %7

Dursun Çavdarlı: İstanbulda oturuyorum hızlı kurye ile 3 saatte getirdiler sağolsunlar açtım paketi kontrol ettim birebir aynısı bana whatsaptan realistik manken fotoğrafları gönderdiler çok teşekkür ediyorum güvenilir site alabilirsiniz çocuklar ben test ettim dürüst firma

Bu yorum faydalı mı? Evet %90 Hayır %10

İrfan Duranlar: Ben olgun seviyorum arkadaş kim ne derse desin hem daha tecrübeli oluyorlar hemde etine butuna dolgun oluyorlar bu yüzden realistik manken sipariş verirkende tercihimi olgun olanından yana kullandım gayette memnunum tavsiye ederim alabilirsiniz.

Bu yorum faydalı mı? Evet %51 Hayır %49
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Natalya Kimdir?

Olgun bir kadın olan realistik manken Natalya'nın mavi gözleri ve sarı saçları ona ayrı bir güzellik katmaktadır, vücudunun tamamı silikon dolguludur.
Gerçek bir realistik manken arıyorum tavsiye verin diyorsanız işte size Natalya, o tam bir kadın ve gerçek realistik mankenler arasında en gerçekçi olma özelliğini taşımaktadır.
Tüm vücudu silikon ile kaplı olan ve dolgu malzemeside silikon olan bu gerçekçi kadın manken ile her şekilde ilişkiye girebilirsiniz buna hayır demeyecektir bilakis hoşuna gideceğinden emin olabilirsiniz.
Anal oral veya vajinal girişlerden ilişki kurabileceğiniz bu realistik manken ile cinselliğe doyamayacaksınız çünkü onun güzel vücudu her zaman libidonuzu yükseltecektir.
Tüm bedeni gerçek bir kadına benzetilerek yapılmış olan bu realistik manken Natalya'nın olgun kadın görünümünde olması mature sevenlerin iştahını kabartmaktadır.

Natalya Hakkında Detaylar

İsim: Natalya Fiyat: 1.210,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 168 cm. Göğüs: 76 cm. Bel: 64 cm. Kalça: 105 cm.