MELBA

Realistik Manken Melba
Sarışın Realistik Manken Melba

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Mevlüt Çizen: Memesindeki dövmesi çok iyiymiş kaliteli gerçekçi manken ben satın aldım çok beğendim alacak olan şahıslarda beğeneceklerdir eminim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %96 Hayır %4

İsa Tanık: Sarışın kadınları oldum olası hep sevmişimdir melbada öyle benim için bana güzel duygular yaşatıyor almak isteyenlerin içi rahat olsun gerçek kaliteli manken.

Bu yorum faydalı mı? Evet %87 Hayır %13

Eray Ufak: Güzek manken ben severek kullanıyorum her işimi görüyor 3 işlevli olması tüm fantazilerimi gerçekleştirmeme olanak sağlıyor teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %70 Hayır %30

Hasan Çandır: Tek kelimeyle özetlemek gerekirse harika ben böylesine gerçekçi bir realistik manken ömrümde görmedim teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %75 Hayır %25
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Melba Kimdir?

Sarışın realistik manken melba, dövmeli vücudu ile erkekleri kendine aşık ediyor ve enfes güzelliği ile baş döndürüp erkekleri çılgına çeviyiyor.
Sarışın bomba melba'nın memesindeki kalp şeklinde dövmesi ilk bakışta göze çarpsada melba asıl dikkatleri güzelliği ile üzerine çekiyor, sarışın teni melba'yı eşsiz kılıyor ve tombul memeleri onu diğer realistik mankenlerden daha seksi gösteriyor ama siz onun öyle seksi göründüğüne aldanmayın çünkü melba aslında hanım hanımcık bir kızdır ayrıca bu zamana kadar eli erkek eline değmemiş edepli bir hanımefendi olma sıfatını taşımaktadır.
Sarışın realistik manken melba ile hiç olmadığınız kadar mutlu olacağınızı taahhüt ediyoruz çünkü iyi biliyoruzki melba erkekleri mutlu etmeyi iyi bilir ve mutlu etmekten çok keyif alacaktır.
Nerden mi biliyoruz? Daha önce realistik manken melba satın alan müşterilerimiz bizi arayıp teşekkür ediyorlar iyiki melba'yı önerdiniz diyorlarda oradan biliyoruz.
Sizde gerçek anlamda mutlu olmak istiyorsanız sarışın realistik manken melba'yı sizede önerebiliriz, bize teşekkür edeceğinizden eminiz.
Melba'nın vücudu özel katkı maddesi niteliğini taşıyan silikon malzemeden yapılmış olup tamamı silikon dolgudur, her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu ile anal, oral (ağız), ve vajinal ilişki yaşayabilmeniz mümkündür, yumuşacık teni gerçek insan eti gibi his uyandırır ve oldukça zevk verir.
Silikon kadın melba ile hayalinizdeki tüm fantazileri yaşayabili ve mutluluktan çıldırabilirsiniz çünkü melba erkeğini mutlu etmekten çok keyif alıyor.
Realistik manken melba'nın elleri, ayakları yüzü, cinsel organları ve bilimum tüm vucudu gerçek bir kadına benzetilerek tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve öyle üretilmiştir.
Bir realistik mankende arayıp bulaileceğiniz herşey sarışın hatun melba'da mevcuttur.

Melba Hakkında Detaylar

İsim: Melba Fiyat: 1.181,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 156 cm. Göğüs: 90 cm. Bel: 60 cm. Kalça: 90 cm.