MARİ

Realistik Manken Mari
Esmer Güzeli Realistik Manken Mari

Yatağa uzanmış ve hazır pozisyonda bekleyen bu esmer güzeli realistik manken mari ile sevişirken nefesiniz kesilecek ve heyecanı doruklarda hissedeceksiniz.
Esmer güzeli realistik manken mari'nin dolgun göğüsleri hop hop hoplarken aynı zamanda yürekleride hoplatıyor, leopar deseni kürk mantosu ile son derece seksi görünüm elde eden mari'nin hırçın bakışları sekse davet çıkarıyor.
Yatakta girdiği pozisyonlarla erkekleri deliye çevirmek isteyen mari domalmış hazır bir şekilde erkeğini bekliyor, her posizyona girebilen realistik manken mari ile arzuladığınız şekilde ilişki yaşayabilirsiniz, onun gerçekçi vücudu ve yumuşak teninde kavrulmak isteyenler sıraya geçmiş durumdalar, nerden mi biliyoruz? Çünkü realistik manken mari satış rekorları kırıyor ve mari alan herkes arkadaşına öneriyor ve onlarda hemen bir tane esmer güzeli realistik manken mari'den bir tane alıyorlar.
Realistik bebek almak istiyorsanız mari'yi satın alabilirsiniz çünkü mari'nin güzelliği adeta bir bebek gibi nitekim kendisi babyface (bebek yüzlü) olduğundan realistik bebek tanımına tam olarak uymaktadır, plastik kadın olduğuna bakmayın çünkü mari'ye dokunduğunuz zaman gerçek insan ile temas ettiğinizi düşünebilirsiniz hülasa gerçek boyutlarda ve gerçek et dokusunda bir teni var.
Sarı saçlarının esmer teninde sağladığı uyumu öylesine ahenk içerisindeki bakmaya doyamıyorsunuz, realistik bebek isteyen her erkeğin mari'yi görmeden başka bir manken almasını istemeyiz çünkü sonradan mari'yi gördükleri zaman bir tanede mari alıyim bari diyorlar.
Vücudunun tamamı silikon dolgu realistik manken mari'yi satın aldığınız zaman onu seksüel anlamda doyurmanız gerekmektedir çünkü o doyumsuz bir aşk kadınıdır, eğer mari'yi doyurabileceğinize inanıyorsanız o halde daha ne duruyorsunuz! Mari yanıp kavruluyor, ateşini söndürmek lazım öyle değilmi ama, isteyene istediğini vermek gerekir.

Mari Hakkında Detaylar

İsim: Mari Fiyat: 850.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 154 cm. Göğüs: 92 cm. Bel: 64 cm. Kalça: 90 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı