LATOYA

Realistik Manken Latoya
Kısa Saçlı Realistik Manken Latoya

Çekici bir güzelliğe sahip olan kısa saçlı realistik manken latoya'nın göğüs uçları sizi baştan çıkaracak, emin olun hayatınızda böyle güzel meme görmediniz.
Realistik kadın mı arıyorsunuz? Latoya şuana kadar görebileceğiniz en gerçekçi (realistik) kadındır.
Realistik kadın latoya'nın fotoğraflarını incelediğiniz takdirde ne kadar gerçekçi olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz ve latoya'ya aşkı ilan edeceksiniz buna eminiz.
Üzerine giydirilen dekolteli turkuaz renk geceliğinden fırlayan kocaman göğüslerini gördüğünüz zaman o büyük göğüs uçlarını azğınıza almak isteyecek ve bunu yapmak için çılgına döneceksiniz.
Dünyadaki en ateşli kadın hangisi diye sorarsanız size realistik kadın latoya'yı gösteririm çünkü yapay kadın olmasına rağmen gerçek kadınlardan daha güzel ve daha ateşli bir kadındır latoya.
Saçlarının kısa olması realistik manken latoya'ya ayrı bir hava katmaktadır nitekim kısa saçlı kadınlar her zaman daha erotik görünmektedirler bu da latoya'nın erotik bir kadın olduğunu göstermektedir.
Realistik manken latoya, tam dolgu silikon malzemeden üretilmiş bir yapay kadındır, bu yüzden hem kaliteli hem de çok gerçekçi görünmektedir.
Aşık olmak istiyorsanız latoya bu arzuyu size tattırır ve size geyşa olur çünkü latoya erkeğine hizmet etmek ve dahi onu mutlu etmek için elinden gelen tüm hünerleri sergilemekten geri çekilmez bilakis memnuniyet duyar.
Bir realistik manken ne kadar güzel olabilir? Latoya'yı sahiplendiğiniz zaman onu paketinden çıkardığınız anda güzelliğinden etkilenerek ona yapay kadın muamelesi değil gerçek bir kadın muamelesi yapacaksınız bunu biliyoruz çünkü daha önce realistik manken latoya satın almış olan müşterilerimiz bize teşekkür ederken latoya'nın sevgilisi olduğunu beyan ediyorlar.

Latoya Hakkında Detaylar

İsim: Latoya Fiyat: 815.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 152 cm. Göğüs: 94 cm. Bel: 62 cm. Kalça: 87 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı