KULLANIMI

Kullanımı
Realistik Manken Kullanımı

Realistik manken nasıl kullanılır, nelere dikkat etmek gerekir ve realistik mankeni kullandıktan sonra ömrünü uzatmak için nasıl temizlenmelidir?

Realistik manken nasıl kullanılır?
Realistik manken kullanımı bir hayli zevkli olduğu gibi aynı zamanda kullanıldıktan sonra temizlemeside çok kolaydır.
Realistik mankeni öncelikle kutusundan çıkarıp ambalajını sökün, sonra kutu içerisinde gönderilen kullanım kılavuzuna bakın, nasıl kurulacağını resimli anlatım yolu ile öğrenerek sırasıya anlatıldığı şekilde uygulayın, kurulumu yapın ve hazır hale getirin.
Kurulum bittikten sonra yapacağınız ilk iş, realistik mankenin ne kadar haraket edebildiğini görmek olacak çünkü pozisyona girmesi için gereken en önemli husus hareket kabiliyetidir bu yüzden eklem yerlerini oynatarak hangi şekli almasını istiyorsanız realistik mankeni o pozisyona getirin.
Evet şimdi en heyecanlı kısıma yani realistik manken ile ilişkiye girme faslına geliyoruz! Kutu içerisinden çıkan prezervatif ve kayganlaştırıcı jeli elinize alın, önce prezervatifi kendi cinsel organınıza takın ve sonra kayganlaştırıcı jeli, realistik mankenin cinsel organına çok az miktarda sürün akabinde yavşaça realistik mankenin vajinasından içeri doğru cinsel organınızı sokun ve nihayi hedefe ulaşın.
Realistik mankeni kullanırken nelere dikkat etmek gerekir?
Hijyen açısından öncelikle realistik mankeni güzelce temizleyin, ilişkiye girerken kayganlaştırıcı jel kullanmaya özen gösterin ve mutlaka burası çok öenmli realistik mankenle ilişki yaşadıktan sonra temizlemeyi ihmal etmeyin en azından yalnızca vajinasını temizleseniz bile yeteri olur, uzun kullanım ömrü için bu hususua çok dikkat ediniz.

Nasıl Temizlenir?

Realistik mankeni temizlemek için ıslak bir bez kullanabilirsiniz ancak deterjan alkol veya kolonya gibi temizleme ürünlerini asla kullanmayın!
Realistik manken temizliği çok önem arz etmektedir lakin ben öyle herseferinde temizlik felan uğraşamam derseniz, en azından sadece vajina kısmını (boşaldıysanız) temizlemek gerekir çünkü bu temizlik neticesinde hem realistik mankenin kullanım ömrü uzayacak hem de sizin sağlığınız için daha elverişli olacaktır çünkü daha önce boşaldığınız bir vajinaya girmek istemezsiniz.
Realistik mankenlerin doku özelliği bozulmasın diye fabrikadan ilk çıktığı günkü gibi korunması amaçlı dış kısımlarında özel koruyu bir toz bulunur, bu tozu ıslak bir bez ile temizleyerek sildikten sonra kullanmanızı önemle tavsiye ediyoruz.