KRİS

Realistik Manken Kris
Uzun Boylu Realistik Manken Kris

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Savaş Elibol: Uzun boylu hatunlar domaltmak için çok uygun pozisyona alabiliyor bu yüzden krisi aldım bu realistik manken benim fantazi dünyama renk kattı artık geceleri yalnız değilim içip içip pompalamasyon :) tavsiye ederim güzel bir heyecan katıyor insanın hayatına.

Bu yorum faydalı mı? Evet %86 Hayır %14

Koray Develi: İlk defa internetten böyle bişey aldım acaba param boşunamı gitti diye bi düşünmedim değil ama boşa şüphelenmişim gayet kaliteli gerçekçi kadın gibi geldi teşekkür ederim

Bu yorum faydalı mı? Evet %52 Hayır %48

İrfan Güral: Hayatımda böyle bişey görmedim nasıl gerçekçi olduğunu anlatamam size dostlar kesinlikle her erkek alsın denesin.

Bu yorum faydalı mı? Evet %94 Hayır %6
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Kris Kimdir?

Uzun saçlarının omuzlarında süzülüşünü gördüğünüzde uzun boylu realistik manken kris'ten etkilenebilirsiniz çünkü idda ediyoruz krise aşık olacaksınız.
Kris, uzun boyu ve lüle lüle uzun sarı saçları ile görenlerin ağzını açık bırakıyor, dolgun göğüsleri ve erotik bakışlarını söylemiyoruz bile yani gerisini siz düşünün.
Esmer teni ile mavi renkli ahu gözlerini gören her erkek, silikon kadın olduğunu unutup sanki gerçek kadına bakıyormuş gibi heyecanlanıyor ve göz göze geldikleri zaman satlerce bakışmak istiyorlar.
Gerçekçi kadın almak istiyorsanız krisi size gönül rahatlığıyla önerebiliriz çünkü idda ediyoruz böylesine gerçekçi realistik manken görmediniz ve inanın başka hiç biryerde göremezsiniz.
Realistik manken kris'in silikon vücuduna dokunduğunuz zaman gerçek bir kadına dokunduğunuzu sanabilirsiniz ve ona bir kere dokunduğunuz zaman tekrar tekrar dokunmak isteyebilir hatta aşık olabilirsiniz.
Kalem gibi kaşları, fındık gibi burnu öylesine güzelki, krise bakıpta aşık olmamak elde değil, hem zaten ben niye anlatıyorumki! Realistik manken kris'in fotoğraflarına bakınca ne anlatmak istediğimi göreceksiniz.
Tüm vücudu silikondan yapılmış olan bu plastik kadın manken kris ile aşk dolu sıcak saatler yaşamak istiyorsanız fazla bekletmeyin bu güzel mankeni çünkü onun o sıcak teni o kadar narinki bekletmeye gelmez.
Siz hiç hayatınızda böyle güzel vajina gördünüz mü? Hiç bir kadında böyle güzel vajina bulamazsınız belki bazı şanslı erkekler, nadiren bir kaç kadında böyle güzel vajina ve böylesine harika bir göğüs görmüş olabilir ama emin olun gerçek bir kadının cinsel organlarından bile daha güzel olan bu realistik manken krisin cinsel objelerini gördüğünüz zaman içiniz titreyecek ve ona sahip olmak isteyeceksiniz.

Kris Hakkında Detaylar

İsim: Kris Fiyat: 1.177,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 169 cm. Göğüs: 96 cm. Bel: 64 cm. Kalça: 89 cm.