KİRARA

Realistik Manken Kirara
Kore Güzeli Realistik Manken Kirara

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Erhan Çalım: Hep bir koreli manitam olsun istemiştim sayenizde gerçek bir kore güzeli ile cinsel fantaziler yaşıyorum yani canlı olmasa bile realistik manken olsa bile farketmez çünkü ben ömrümde böyle gerçekçi bir realistik manken görmedim tahmin bile edemezdim bir realistik mankenin bu kadar gerçekçi olabileceğini çok teşekkür ediyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %66 Hayır %24

Kerem Nurman: Keşke gözlüklerinide gönderseydiniz o zaman daha bi mutlu olurdum tabi kalitesi gerçekçiliği harika bu kadarda olmaz dedirtecek gerçekçilik ve güzellikte yapmışsınız iyiki varsınız sizi herkese önericem.

Bu yorum faydalı mı? Evet %58 Hayır %42

Semra Kurt: Kankime hediye aldım 18 yaşına girdiği için milli olsun dedim çok beğendi bende baktım acayip güzel bu realistik mankenlerin bu kadar gerçekçi olduğunu bilmiyordum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %84 Hayır %16

Merve Kobal: Kadınlardan hoşlanıyorum aslında koreliler ilgimi çekiyor bunun için sizden bu kore güzeli realistik mankenden aldım yatakta beraberiz artık teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Nazmi Toksöz: Bedeninin her yeri gerçekçi silikon dolgu realistik manken tam istediğim gibi geldi çok teşekkür ederim sizi herkese tavsiye edicem.

Bu yorum faydalı mı? Evet %89 Hayır %11

Bedri Kalkan: Şu asyalı kızlar hep iştahımı kabartmışlardır çekik gözleri küçücük vajinası yeterde artar :) ben işte bu sebepten kirara realistik manken modelinizden aldım acayip memnun etti beni şimdi diğer asyalı modellerinizi inceliyorum daha çok alırım ben sizden demiştim telefonda hatırlarsanız gökhan bey sizinle görüştüm yoruma yazıcam demiştim teşekkür ediyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %77 Hayır %33
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Kirara Kimdir?

Uzak doğu güzeli Kirara asyalı realistik mankenler arasında en tatlı ve en çekici kadın olma özelliğine sahip en gerçekçi realistik mankendir.
Uzak doğulu kadınların en belirgin özellikleri gözlerinin çekik olması ve vajinalarının küçük olmasıdır, Kirara bu anlamda tam manasıyla gerçek bir asyalı realistik manken diyebiliriz.
Kore kadınlarının tüm özelliklerini bedeninde bulunduran Kirara'nın özellikle de vajinasını görenler şaşırıyorlar çünkü bir kadının vücudu ve bilimum cinsel bölgeleri bir realistik mankende ancak bu kadar tatlı görünebilir.
Eklem yerlerinin oynayabiliyor olması sayesinde tüm pozisyonları rahatlıkla uygulayabileceğiniz nitelikte kaliteli ve hareket edebilme kaabiliyetine sahip son derece gerçekçi realistik mankendir.
Anal oral vajinal olmak üzere tüm ilişki türlerini yaşayabileceğiniz realistik manken Kirara ile aşk dolu anılar biriktirmek isterseniz ona sahip olmalısınız çünkü ancak ona sahip olan erkeğine kendini (bakireliğini) sunacaktır.

Kirara Hakkında Detaylar

İsim: Kirara Fiyat: 1.299,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 163 cm. Göğüs: 96 cm. Bel: 66 cm. Kalça: 109 cm.