KASANDRA

Realistik Manken Kasandra
Gözlüklü Realistik Manken Kasandra

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Arif Aslan: Ben size söylemiştim bir tane alıyim hoşuma giderse başka alıcam diye teşekkür ederim beni tatmin etti tam istediğim gibi geldi bundan sonra artık diğer siparişlerimi gönül rahatlığıyla içime sinerek verebilirim teşekkürler tüm ekibe.

Bu yorum faydalı mı? Evet %93 Hayır %7

Musa Biçer: Bacağındakini dövme sanmıştım meğersem çorapmış :) sipariş verdim geldi baktım elbisesi çorabı felan yok keşke onlarıda koysaydınız iyi olurdu ama yani realistik mankenin kalitesi gerçek oluşu beni çok mutlu etti sevindim çok teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %88 Hayır %12

Özcan Semerci: Benim eski manitaya çok benziyo diye aldım eve getirdim sonra eski manitaya whatsaptan gönderdim :) kıskançlık krizine girdi aramız düzelecek gibi bakalım sayenizde oldu bunlar teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Leman Sarıca: Hoş güzel kadın benden daha güzel :) beğendik erkek arkadaşımda çok sevdi başka bitane daha almayı düşünüyoruz şimdi 4lü istiyor bu seferde :) doymak nedir bilmiyoki ama böylesi benim içinde daha iyi oldu artık bayılacak gibi oluyodum ya benimkide can :) sayenizde biraz dinlenebiliyorum teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Cuma Gedikli: Çok kaliteli ben şahsen beğendim gerçek kadına çok benziyor almak isteyenler alsın bence zevk veriyor.

Bu yorum faydalı mı? Evet %59 Hayır %41
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Kasandra Kimdir?

Gözlüklü ve kendine has bir tarzı olan gerçekçi realistik manken kasandra, gelinlik giyerek domalmış hazır bir şekilde onu sahiplenecek olan kocasını bekliyor.
Gelinliği ile hırçın ve bir o kadar öfkeli görünen gözlüklü realistik manken kasandra'nın bu hırçınlığı onu gerdek gecesi terk eden kocasından kaynaklanmaktadır ama kasandra bu duruma çok öfkelenmiş olsa gerek çünkü gelinliği üzerindeyken domalarak vajinasını armut gibi ortaya çıkarmış ve sıkı anal deliğiyle onu sahiplenmek isteyen şanslı erkeğini dört gözle bekliyor.
Kasandra'nın bu öfkeli tutumu onu daha bir azgın gösteriyor ve sekse davet çıkarıyor, gerçekçi realistik manken oluşu sebebi ile kasandra gerçek bir kadından ayırt edilmemektedir.
Kırmızı rujlu dolgun dudaklarının tahrik etmesi yetmezmiş gibi bahçede hasır örgülü sandalyenin üzerinde yayılarak oturmuş yarı çıplak vaziyette bacaklarını yukarıya kaldırıp orta parmağı ile vajinasını işaret eden realistik manken kasandra'yı bu halde gören her erkek ona sahip olmak için can atıyor.
Gözlüklerini sırf daha seksi görünsün diye takan kasandra'nın stil anlayışı erotizme dayanmaktadır ve bu da onu son derece kadınsı göstermektedir.
Realistik bebek istiyorsanız ve çok gerçekçi olsun diyorsanız o halde kasandra tam olarak istediğiniz kriter ve özelliklerde gerçeğe en yakın değil tam manası ile gerçek kadın görünümünde realistik bebek übvanına sahiptir.
Tamamen yumuşak silikon dolgu ile doldurulan vücut yapısından dolayı kasandra'yı herhangi bir pozisyona rahatlıkla sokabilirsiniz.
İşlev bakımından zengin olan bu realistik manken kasandra ile anal oral veya vajinal ilişkide bulunabilirsiniz.
Fotoğraflarda gördüğünüz gibi fit bir vücuda sahip olan bu gerçek realistik manken kasandra'nın özellikle elleri veya ayaklarına dikkat ettiyseniz farketmişsinizdir gerçek bir kadından daha güzel olduğunu ve gerçeğinden ayırt edilemediğini görmüşsünüzdür.
Realistik manken kasandra'nın füzeyi andıran dimdik göğüslerini sıkmak ve onlara hakkı olanı vermek istiyorsanız elinizi çabuk tutsanız iyi olur çünkü stoklar sınırlı sayıda ve hemen tükenmektedir.

Kasandra Hakkında Detaylar

İsim: Kasandra Fiyat: 1.188,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 158 cm. Göğüs: 89 cm. Bel: 62 cm. Kalça: 90 cm.