KASANDRA

Realistik Manken Kasandra
Gözlüklü Realistik Manken Kasandra

Gözlüklü ve kendine has bir tarzı olan gerçekçi realistik manken kasandra, gelinlik giyerek domalmış hazır bir şekilde onu sahiplenecek olan kocasını bekliyor.
Gelinliği ile hırçın ve bir o kadar öfkeli görünen gözlüklü realsitik manken kasandra'nın bu hırçınlığı onu gerdek gecesi terk eden kocasından kaynaklanmaktadır ama kasandra bu duruma çok öfkelenmiş olsa gerek çünkü gelinliği üzerindeyken domalarak vajinasını armut gibi ortaya çıkarmış ve sıkı anal deliğiyle onu sahiplenmek isteyen şanslı erkeğini dört gözle bekliyor.
Kasandra'nın bu öfkeli tutumu onu daha bir azgın gösteriyor ve sekse davet çıkarıyor, gerçekçi realistik manken oluşu sebebi ile kasandra gerçek bir kadından ayırt edilmemektedir.
Kırmızı rujlu dolgun dudaklarının tahrik etmesi yetmezmiş gibi bahçede hasır örgülü sandalyenin üzerinde yayılarak oturmuş yarı çıplak vaziyette bacaklarını yukarıya kaldırıp orta parmağı ile vajinasını işaret eden realistik manken kasandra'yı bu halde gören her erkek ona sahip olmak için can atıyor.
Gözlüklerini sırf daha seksi görünsün diye takan kasandra'nın stil anlayışı erotizme dayanmaktadır ve bu da onu son derece kadınsı göstermektedir.
Realistik bebek istiyorsanız ve çok gerçekçi olsun diyorsanız o halde kasandra tam olarak istediğiniz kriter ve özelliklerde gerçeğe en yakın değil tam manası ile gerçek kadın görünümünde realistik bebek übvanına sahiptir.
Tamamen yumuşak silikon dolgu ile doldurulan vücut yapısından dolayı kasandra'yı herhangi bir pozisyona rahatlıkla sokabilirsiniz.
İşlev bakımından zengin olan bu realistik manken kasandra ile anal oral veya vajinal ilişkide bulunabilirsiniz.
Fotoğraflarda gördüğünüz gibi fit bir vücuda sahip olan bu gerçek realistik manken kasandra'nın özellikle elleri veya ayaklarına dikkat ettiyseniz farketmişsinizdir gerçek bir kadından daha güzel olduğunu ve gerçeğinden ayırt edilemediğini görmüşsünüzdür.
Realistik manken kasandra'nın füzeyi andıran dimdik göğüslerini sıkmak ve onlara hakkı olanı vermek istiyorsanız elinizi çabuk tutsanız iyi olur çünkü stoklar sınırlı sayıda ve hemen tükenmektedir.

Kasandra Hakkında Detaylar

İsim: Kasandra Fiyat: 815.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 158 cm. Göğüs: 89 cm. Bel: 62 cm. Kalça: 90 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı