JOY

Realistik Manken Joy
Büyük Kalçalı Realistik Manken Joy

Büyük kalça ve iri memelere sahip olan realistik manken joy, vücudu ile siz değerli beylere unutulmaz görsel bir şölen sunacağına emin olabilirsiniz.
Büyük kalçaları ile tüm dikkatleri üzerine çeken realistik manken joy'un o iri kalçalarına şaplak vurmak istermisiniz?
Joy, hafif balık etli bir yapıda realistik mankendir, büyük kalçasının yanı sıra memeleride ona keza büyüktür, hülasa iri bir kadın diri bir cinselliği beraberinde getirir bu da her erkeğin arzu ettiği bir istektir.
Silikon dolgu manken joy ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur neden mi? Çünkü anal, oral ve vajinal ilişki yaşayabilmenizden ziyade bunu her canınınız istediğinde yapabiliyor olmanız önemlidir bunuda ancak bir realistik manken ile gerçekleştirebilirsiniz, sebebi belli, herhangi bir kadının sizin bu isteklerinizi her an gerçekleşrimesi mümkün değildir ama realistik manken öyle değil, siz sadece arzulayın yeter.
Mavi gözleri, kırmızı dolgun dudakları ve jartiyeri ile erotik duyguları harekete geçiren joy'un o uzun saçlarından tutup domaltarak büyük kalçasını tokatlamak isterseniz ona sahip olmanız icap etmektedir.
Büyük kalçalı kadınlar her zaman çok çekici olmuşlardır çünkü onların kim kardashian gibi müthiş bi erotik yanları vardır ve sadece bu sebeple bile joy'u sahiplenebilirsiniz.
İri memelerinin arasında gidip gelirken ne demek istediğimi anlayacaksınız ve az bile anlattığımı düşüneceksiniz çünkü realistik manken joy, size burada anlattığımdan fazlasını yaşatacaktır.
Silikon dolgudan yapılmış olan bu realistik mankenin tüm vücudu realistik (gerçekçi) olduğundan onunla birlikte olduğunuz zaman gerçek üstü zevk alacaksınız ve buna bir kere alıştığınız zaman neredeyse gerçek bir kadınla ilişki yaşamak bile istemeyeceksiniz çünkü joy size bu anlamda fazlasıyla yetecektir.

Joy Hakkında Detaylar

İsim: Joy Fiyat: 835.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 160 cm. Göğüs: 98 cm. Bel: 67 cm. Kalça: 92 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı