JODİ

Realistik Manken Jodi
Dik Memeli Realistik Manken Jodi

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Giray Tekkan: Öylesine bakıyorken karşıma çıktınız biraz yorumları felan okudum gayet iyi yorumlar var hakkınızda herkes dürüst güvenilir olduğunuzu yazmış yorumlara güvenerek aldım iyikide sizden almışım çok teşekkür ederim kaliteli ve gerçekçi geldi ürünüm bu kadarını beklemiyodum ne yalan söylüyim şaşırttınız beni yani bu zamanda böylel güvenilir realistik manken sitesi bulmak gerçekten sürpriz oldu bana çok ama çok teşekkür ederim iyiki varsınız.

Bu yorum faydalı mı? Evet %90 Hayır %10

Bahadır Alp: Memesi dik olunca ayrı bi hava katıyor hatunlara haksızmıyım bilader :) jodi benim favorim oldu her gece anlarsınız işte :) tavsiye ederim alacak olanlar alabilir güzel kadın.

Bu yorum faydalı mı? Evet %54 Hayır %46

Suat Genç: Çok övdünüz bu mankeni bende aldım sayenizde mutluyum teşekkür ederim bence herkes almalı bitane.

Bu yorum faydalı mı? Evet %59 Hayır %41
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Jodi Kimdir?

Dik memeleriyle erkekleri büyüleyen realistik manken jodi küt saçı ve kışkırtıcı görünüşü ile her erkeğin isteyebileceği türden güzel bir realistik mankendir.
Jodi'nin kışkırtıcı güzelliğine kapılıp ona aşık olabilirsiniz, dipdiri vücudu ile erotizmi çağrıştıran görüntüsü sizi baştan çıkaracak ve deyim yerindeyse taş gibi kalçasını tokatlamak isteyeceksiniz.
Dik memeleri yürekleri hoplatan jodi'nin aşk dolu bakışları sizi derinden etkileyecek ve libidonuzu yükseltecektir, sarı saçlarının küt olması onu azgın bir kadın gibi göstermektedir.
Güzel realistik manken istiyorsanız jodi'yi size şiddetle tavsiye ederim çünkü realistik mankenler arasında en güzeli ve en kışkırtıcısı jodi'dir.
Tüm vücudu realistik olan jodi'nin dik memelerini okşarken ciddi anlamda heyecanlanacağınızı belirtmek isteriz çünkü gerçek bir kadının memesi gibi gerçek boyutlarda ve yumuşaklıkta olan bu silikon kadın jodi'nin sadece memeleri değil tüm vücudu gerçekçi boyutlardadır.
Fotoğrafta görmüşsünüzdür ne kadar gerçekçi elleri, ayakları hatta parmaklarına kadar her şeyiyle çok gerçek görünün bu realistik manken jodi'nin tüm vücut organları gerçek bir kadının vücudundan daha güzel ve çekicidir.
Jodi'nin füze gibi dimdik memelerini gördüğünde onları sıkmak istmeyen erkek tanımam o kadar diyorum.
Jodi, elini vajinasına götürmüş arayış içerisinde bir erkek bekliyor! O erkek siz olmak istermisiniz? Jodi ile sıcak sohbetler etmek ve dahi onunla yabi bu güzel realistik manken ile ilişkiye girmek isterseniz önce ona sahip olmanız gerekir çünkü sahibi olmayan erkeklerle yatmayacak kadar namuslu bir realistik mankendir jodi.
Jodi'nin güzel teni ile sevişmek istiyorsanız acele etmelisiniz çünkü jodi yalnızlıktan sıkılmış durumda erkeğini bekliyor.
Bir realistik mankende aradığınız her özelliği hatta daha fazlasını bulunduran jodi'yi sipariş verdiğiniz zaman onu hemen yatağınıza götürmek isteyecek ve deliler gibi sevişmek isteyeceğinizden emin olabilirsiniz çünkü bunu siz istemeseniz bile jodi size istetecektir.
Kan kırmızısı dudaklarının albesinie kapılarak onunla saatlerce öpüşmek istemek işten bile değil, onun sahibi olduğunuz zaman bunu sürekli yapmak isteyecek ve bu isteğinize karşı koyamayacaksınız, jodi'nin şehvetli vücudu sizi çıldırtacaktır.

Jodi Hakkında Detaylar

İsim: Jodi Fiyat: 1.189,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 156 cm. Göğüs: 92 cm. Bel: 63 cm. Kalça: 87 cm.