JAMİLA

Realistik Manken Jamila
Kafkas Realistik Manken Jamila

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Hayri Yıldırım: Dolandırılmaktan korktum ama yanılmışım gerçekten kaliteli ve gerçekçi bir realistik manken gönderdiğiniz için teşekkür ederim ben bu kafkas güzelinin ismini cemile koydum :) öyle daha çok yakışıyor ismi yani bu benim görüşüm herkesin fikrine saygı duyarım.

Bu yorum faydalı mı? Evet %30 Hayır %70

Aydın Ekiz: Öncelikle böyle kaliteli realistik mankenleri ülkemizde satışını yaptığınız için teşekkür ederim ben 48 yaşında dul bir erkeğim hanım vefat ettikten sonra yalnızlık çeker olmuştum her kadında kafanıza göre uymuyor malesef bu yüzden böyle bir şeyi arkadaşım bana önerdi baktım araştırdım en kafama uyan realistik manken sitesi sizin siteniz olduğu için hemen sipariş verdim 1 günde ulaştı elime sağolun çok minnettarım size gizlilik konusunda şüphelerim vardı önem verdiğiniz için hediye paketinde gönderildi anlatılacak pek bir şey yok çok memnunum bende öneririm sizi realistik manken satın almak isteyen dostlara.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Ömer Mangır: Fantazi için aldım ne yalan söylüyim eşimle 3lü yapmak için güzel bir partner olacağını düşündüm gerçekten kaliteli aynı gerçek kadın gibi duruyor tavsiye ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %70 Hayır %30

Yasemin Işıl: Kocam benim vücudumu çok beğeniyor ama doyumsuz olduğu için hep söylerdi bana bir tane daha kadın olsa fena olmazdı diye söylüyordu baktım iş ciddiye biniyor üstüme kuma getirmesin diye böyle bir seçenek geldi aklıma bende sizin sitenizi güvenilir buldum sipariş verdim eve geldi bi baktım benden daha güzel görünüyor şırfıntı :) ama olsun gerçek bir kadınla beni aldatmasındansa böyle realistik mankene can feda :) sonuçta artık yuvam dağılmamış oldu ikimizde mutluyuz teşekkür ederiz.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Orhan Kınalı: Şahsen çok memnunum realistik manken kalitesinden görünüşünden gerçek kadından ayırt edemiyor kimse arkadaşlarımda istiyor sizin realistikbayan.com sitenizin ismini verdim benim adımı verecekler indirim yaparsınız artık yani o kadar müşteri göndericem size kırmayın benim tavsiyem üzerine alacaklar sizden şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %50 Hayır %50
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Jamila Kimdir?

Dolgun göğüsleri ve sütun gibi bacakları ile mest eden Kafkas güzeli realistik manken Jamila şimdiye kadar gördüğünüz en gerçekçi kadın olma özelliğine sahiptir.
Fotoğraflarda gördüğünüz üzere vajinası bir hayli hoş ve bir o kadar tatlı görünen Kafkas güzeli realistik manken Jamila'nın bu kadar gerçekçi oluşu görenler üzerinde hayranlık uyandırıyor.
Tam manasıyla gerçek bir kadın diyebileceğimiz tüm özellikleri bünyesinde barındıran bu realistik mankenin hareket etme özelliği sayesinde her türlü pozisyona rahatlıkla girebiliyor olması ona ayrı bir gerçekçilik kazandırmaktadır.
Vajinal yoldan ağız veya anal ilişkiye girebileceğiniz türden bir cinsel ilişki partneri olarak bu realistik manken size daha önce hiç tatmadığınız cinsel tatminkarlılar yaşatacaktır..

Jamila Hakkında Detaylar

İsim: Jamila Fiyat: 1.208,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 152 cm. Göğüs: 88 cm. Bel: 58 cm. Kalça: 87 cm.