İSELİNA

Realistik Manken İselina
Sarışın Güzeli Realistik Manken İselina

Gerçek bir kadından ayırt edilemeyecek kadar gerçekçi görünümü olan bu sarışın realistik manken iselina'nın baş döndüren güzelliğini görenler hayran kalıyor.
Sarışın kadınlardan hoşlanıyorsanız relistik manken iselina deyim yerindeyse sarışın bomba tanımına tam manası ile uyan fıstık gibi bir kızdır.
Gerçek kadın görünümü ile realistik mankenler arasında en gerçekçi kadın olma özelliğini taşıyan iselina'nın taş gibi göğüsleri ve dimdik yuvarlak ve kalkık kalçası gerçek kadınları aratmamaktadır.
Pembe kalplerle bezenmiş puantiyeli siyah renk külotunu baş parmağıyla azcık aşağıya indirmiş bir şekilde poz veren sarışın realistik manken iselina bu hareketi ile erkeklerin aklını nasıl alacağını çok iyi biliyor ve bu sarışın güzellik mavi renkli mini şortunu aşağıya indirmiş ama öyle seksi görünüyorki siyah külotlu çoraplarınıda keza indirmiş durumda cinsel birliktelik için yanıp kavruluyor.
Tamamen silikon dolgu realistik vücuduna dokunduğunuz zaman gerçek bir kadına dokunmuşcasına zevk alabileceğiniz realistik manken iselina'nın vücut ölçüleri ve boyu gerçek kadın standartlarındadır.
Sarı saçı ve yeşil gözleri ile büyüleyici bir güzelliğe sahip olan sarışın güzeli iselina'nın dolgun pembe dudakları yürekleri hoplatırcasına heyecan vermekte ve onu gören herkes sahiplenmek istemektedir.
Sarışın teni ve incecik beli, realistik manken iselina'nın en belirgin yanıdır ayrıca kalem gibi kaşları ve ateşli bakışları ile bir kadında görmek isteyeceğiniz en çok tercih edilen özellikleri bu gerçek kadın iselina bedeninde taşımaktadır.
Anal, vajinal veya oral ilişki yalayabilmeniz mümkün olan realistik manken iselina her türlü pozisyona rahatlıkla girebilmektedir.

İselina Hakkında Detaylar

İsim: İselina Fiyat: 800.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 160 cm. Göğüs: 90 cm. Bel: 60 cm. Kalça: 90 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı