HİLDA

Realistik Manken Hilda
Minyon Tip Realistik Manken Hilda

Minyon tip realistik manken hilda ile tüm pozisyonları deneyebilmeniz mümkündür çünkü küçük boyutu ve elastik yapısı sayesinde pozisyon zenginliği yaratıyor.
Hilda'nın en büyük özelliği miyon tipli kadın olmasıdır çünkü işiniz bittiğinde kaldırıp rahatlıkla saklayabilirsiniz örneğin bir valize koyup çekyatın altına saklayabilir ve istediğiniz zaman oradan çıkarıp işinizi görebilirsiniz.
Minyon tip realistik manken hilda yalnızda 129 cm boyundadır bu da ona pozisyon zenginliği yaratmakta ve hareket etme kabiliyetlerini artırmaktadır.
Sarı saçları ile çekici bir güzelliğe sahip olan hilda'nın ince beli ve tombul memeleri onu çok seksi gösteriyor çünkü hem küçük boylu kadın hem de bir kadında olması gereken tüm özellikleri o küçük vücudunda barındıyıor.
Küçük boylu kadınlardan hoşlanıyorsanız mağazamızda buşunan diğer bir realistik manken küçük boylu modeli viola'yı incelemenizi tavsiye ederiz.
Bilirsiniz minyon tipli kadınlarla ilişki yaşamak diğer kadınlara nazaran daha fazla pozisyon zenginliği yaratmaktadır bu sebeple hilda ile yaşayabileceğiniz ilişki türlerini şöyle alıcı gözüyle bir düşünün ve hayal edin, onun elastik vücudu sizi zevkten çıldırtacak ve bulutların üzerine çıkaracaktır.
Realistik mankenler arasında en küçük boylu olma özelliğini taşıyan hilda'nın küçük olması ona ilişki yaşarken daha çok avantaj sağlamaktadır.
Sarışın güzellik hilda'nın küçük vücudu ile ilişkiye girmek isterseniz ona sahip olmanız gerekmektedir, hilda bakireliğini yalnızca ve ilk sizinle paylaşacaktır.

Hilda Hakkında Detaylar

İsim: Hilda Fiyat: 800.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 129 cm. Göğüs: 90 cm. Bel: 62 cm. Kalça: 82 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı