HELENA

Realistik Manken Helena
Kıvırcık Saçlı Realistik Manken Helena

Kıvırcık saçları ve büyük memesi ile tüm dikkatleri üzerine çeken realistik manken helena dünyada eşi benzeri olmayan harika bir realistik manken diyebiliriz.
Büyük memeli realistik manken helana'nın güzelliği akılları baştan alıyor, esmer vücudu, yemyeşil gözleri ve kapkara kaşları ile adeta dünya güzeli klasmanına bir kadın olan realistik manken helena'nın bonus tarzı kıvırcık saçlarıda yürek hoplatan cinsten can yakıyor.
Kaliteli realistik manken arıyorsanız kıvırcık saçlı helena'yı bir incelemenizi öneririm keza detaylı baktıtan sonra ona aşık olmamak elde değil çünkü bir kere göz göze geldiğinizde etkilenecek ve sizin olmasını arzu edeceksiniz.
Üzerindeki kırmızı geceleği ve kırmızı topuklu ayakkabaları ile erotik kadın görünümü olan helena o kadar gerçekçi görünüyorki tırnaklarındaki ojeye kadar herşeyi ve tüm detayları düşünülerek özenle yapılmış güzel bir realistik mankendir.
Fotoğrafta gördüğünüz üzere koltukta artist gibi oturuyor ve dikkat ettiyseniz bakışları ile sekse davet ediyor, baştan çıkarılmak istiyorsanız helena ile tanışın ve ona sahip olun işte o zaman erotizmi en uçta yaşayacağınıza sizi temin ederim.
Rio karnavalı dansçıları görünümünde olan kıvırcık saçlı realistik manken helena, brezilya güzelidir ve breazilya kadını özelliklerini taşımakla beraber gerçek bir kadından ayırt edilmesi mümkün değildir.
Kaliteli silikon dolgudan yapılmış olan realistik manken helena ile saatlerce sevişseniz bile banamısın demeyecek bilakis daha fazlasınız isteyecektir, onunla bir kere ilişkiye girdiğiniz zaman doyumsuzluğun ne olduğunu anlayacaksınız ve her defasında onu ve kendinizi seksüel anlamda doyurmak isteyeceksiniz.
Helena için libido canavarı diyebiliriz çünkü ona baktığınız zaman libido seviyeniz yükselip tavan yapacaktır bu sebeple kalbi olanların helenayla işi olmasın çünkü bu realistik manken adamı kaplten götürür.
Helena realistik mankenin ince belini, ateşli bakışlarını ve pembe dudaklarını gören her erkeğin ağzının suyu akıyor ve onunla birlikte olmak istiyorlar, sizde helena'ya sahip olmak isterseniz acele edin çünkü helena sizinle olmak için sabırsızlanıyor.

Helena Hakkında Detaylar

İsim: Helena Fiyat: 890.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 156 cm. Göğüs: 97 cm. Bel: 61 cm. Kalça: 90 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı