HAYLEE

Realistik Manken Haylee
Çin'li Realistik Manken Haylee

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Mehmet Uraz: Ben sizin realistik manken sitenizi bir arkadaşımın önerisi üzerine buldum o almıştı sizde sayuri diye bi realistik manken dedi ama ben beyaz tenli sevmiyorum esmer tenli sevdiğim için haylee almak istedim realistik manken siparişi verdim 1 günde ulaştı paketi açtım kontrol ettim aynısı gelmiş çok sevindim bende sizi artık arkadaşlarıma önericem.

Bu yorum faydalı mı? Evet %86 Hayır %14

Burak Baydemir: Realistik manken yorumları bakıyordum siz çıktınız karşıma güvenilir olduğunuz çok belli ama yine de tereddütlerim vardı neyse sonra sipariş verdim ürün elime geçtiğinde çok sevindim resimdekiyle aynısı gelmiş ben itimat etmiyordum hadi bakalım şansımızı deneyelim demiştim şanslı çıktım çok teşekkür ederim ama kıyafet yoktu yani bu yüzden 3 puan verdim 5 verecektimde aslında bunun için yani gerçi açıklama kısmındada yazmıyordu kıyafet ama olsaymıştı iyyidi hani :) yinede teşekkür ederim sizin gibi dürüst insanlar olsa keşke hep dünyada o zaman bu dünya daha iyi bir yer olur hoşçakalın.

Bu yorum faydalı mı? Evet %62 Hayır %38

Erol Çevik: Tam dolgulu realistik manken bakıyordum sizi buldum inceledim tüm modellerinizi en çok haylee hoşuma gitti sipariş verdim hemen geldi istanbulda yaşıyorum açtım baktım beğendim şimdi sayuriyide alıcam yani bu ilk alışverişimden memnun kaldım teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %93 Hayır %7

Sedat Yulaflı: Çin kızlarını çok seviyorum bu yüzden haylee realisitk mankeni satın aldım çok memnunum paketleme süresi gizlilik ve hızlı teslimat ile kalbimi fethettiniz bundan sonra hep sizden alışveriş yapıcam teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %80 Hayır %20

Ferhat Öztürk: Minyon tipli olması cezbetti kadın dediğim böyle çıtıpıtı olmalı her şekle sokulabilmeli yani bu sebeple realistik manken tercihmi hayleeden yana kullandım iyikide almışım bir sonraki siparişimde hong konglu realistik manken kanoshiyi satın almak istiyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %53 Hayır %47
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Haylee Kimdir?

Çin'li realistik manken Haylee gerçek bir uzak doğu kadınını andırmakta ve bu tür bir cinsel aktivite için uzak doğuya gitmenize gerek kalmamaktadır.
Çin'li denilince aklımıza uzak doğulu kızların minik vajinası ve minyon tipli olmaları sebebi ile her türlü pozisyona rahat girebilmeleri geliyor işte bu anlamda realistik manken Haylee size bu Çin'li fantazisini yaşatacaktır.
Tüm bedeni silikon dolgu olan bu realistik manken ile tüm ilişki çeşitlerini kolaylıkla uygulayabilirsiniz, anal oral veya vajinal olmak üzere 3 işlevli olması sayesinde her türden zevk alabileceğiniz bu realistik manken gerçek insana benzemektedir.
Vücudunun her bir yanı gerçek bir asyalı kadından ilham alınarak yaılan ve gerçeğine birebir benzer şekilde kopyalanan bu realistik mankeni görenler gerçek kadından ayırt edememektedirler.

Haylee Hakkında Detaylar

İsim: Haylee Fiyat: 1.190,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 171 cm. Göğüs: 90 cm. Bel: 58 cm. Kalça: 96 cm.