GRETA

Realistik Manken Greta
Dominant Realistik Manken Greta

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Mehmet Gürbüz: Dominant kadınların bende yeri ayrıdır çok hırçın oluyorlar bu yüzden gretayı seçtim iç çamaşırlarınıda gönderseydiniz 5 puan vermeyi düşünüyordum genel olarak memnunum kaliteli ürün tavisye ederim alabilirsiniz.

Bu yorum faydalı mı? Evet %57 Hayır %43

Mert Soydaş: Aga bu çok güzel ya böyle geleceğini düşünmemiştim beklentimin üzerinde muhteşem bir manken göndermişsiniz teşekkür ederim tüm çevremi size yönlendiricem sağolun.

Bu yorum faydalı mı? Evet %80 Hayır %20

Talha Bıçakçı: Harika kelimeler kifayetsiz kalıyor müthiş gerçekçi bir o kadarda kaliteli almak isteyip düşünenler alabilirler ben adlım.

Bu yorum faydalı mı? Evet %55 Hayır %45

Huriye Pekmez: Eşime aldım doyumsuz kendisi belki böyle gözü dışarılarda olmazda bende rahat bi nefes alırım beğendi kendisi bende güzel buldum teşekkürler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %96 Hayır %4
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Greta Kimdir?

Baskın kadınlardan hoşlanıyorsanız dominant bir silikon kadın olan realistik manken greta'nın dediğim dedik karakteri ve eşsiz güzelliği çok hoşunuza gidecek.
Sert bakışları ile erkeğini dizginlemekten hoşlanan greta'nın en büyük özelliği baskın kadın karekterinde görünmesidir nitekim gerçekçi silikon kadın olduğundan mütevellit bakışları ve duruşu ile adeta hırçın bir kadını anımsatan bir edası olan greta bu bağlamda sizlere unutulmaz deneyimler yaşatacaktır.
Toz pembesi rengindeki sütyeninin üzerine gözlerinin renginde olan mavi kot ceketini giymiş erotik bir vaziyette parmağını dudaklarına kenetleyerek sanki sus bakıyim diyen bir hali olan realistik manken greta ile sevişmek isteyen erkeklerin biraz sert mizaçlı olması gerekmektedir çünkü ancak maço bir erkek bu dominant realistik manken greta'nın hakkından gelebilir.
Sert kadınlar ilginizi çekiyorsa ve bir kadının sizi yönlendirmesinden hoşlanıyorsanız hiç düşünmeden greta'yı satın alarak hayatınıza yön vermesini izleyebilirsiniz.
Vücut yapısı silikon ile doldurulmuş olan bu realistik manken greta'nın elastik vücudu üzerinde istediğiniz kadar hoplayıp zıplayabilirsiniz, elastik kadın olduğundan dolayı sizin ağırlığınızı absorbe edecektir, ayrıyeten üzerinde tepinirken gerçek bir kadının üzerine çıkmış gibi zevk alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.
Olgun bir kadın yaşlarında ve fiziğide keza öyle olan greta'nın dolgun dudakları ile saatlerce öpüşseniz bile hiç sıkılmazsınız neden mi? Çünkü gerçek silikon dudak olduğu için gerçek bir kadınla öpüşüyor hissine kapılırsınız ve gerçek bir kadınla öpüşmüş kadar zevk alırsınız hatta bu öyle bir his ki tadına doyum olunmaz, neredeyse tadından yenmez dediklerinin örneği sayılabilecek derecede erotik bir yanı olan realistik kadın greta ile oral ilişki yaşadığınızı hayal ederseniz ne demek istediğimizi anlarsınız.
Gözlerinizi kapayın ve hayal edin fotoğrafta gördüğünüz bu güzel realistik manken greta'nın üzerindesiniz ve greta bacaklarını kaldırmış bir vaziyette vajinası şeftali gibi karşınızda duruyor, greta'nın ateşli ama bir o kadar tahrik edici bakışları ile sizi tahrik ediyor, sonrası malum! Artık bundan sonra gerisi sizin hayal gücünüze ve fantazi isteklerinize bağlı, ister arkadan ilişki düşünün, isterseniz vajinasından içeri girmeyi hayal edin veya ağzından içeri girerek bu dominan kadına oral yaptırmayı hayal edebilirsiniz.
Ben dominant kadın severim ama hayatıma yön vermesinden ziyade ben onu yönlendiririm diyorsanız, sert bakışlı dominant realistik manken greta'yı satın aldığınız zaman hemen yatağa geçin ve hiç vakit kaybetmeden domaltıp köpek pozisyonuna girin, uzun siyah saçlarını arkadan ellerinizle sıkıca kavrayıp at kuyruğu gibi büküp çekerek ona kimin sert olduğunu gösterin.

Greta Hakkında Detaylar

İsim: Greta Fiyat: 1.175,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 162 cm. Göğüs: 92 cm. Bel: 67 cm. Kalça: 93 cm.