FREDA

Realistik Manken Freda
Zenci Realistik Manken Freda

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Nihat Taş: Hepsinden denedim bide çikolatalı olsun istedim :) fantazi için aldım kaliteli gerçekçi görünüyor almak isteyene öneririm.

Bu yorum faydalı mı? Evet %70 Hayır %30

Selçuk Ekinci: Şu zencilerin vajinası kıpkırmızı oluyor ya onu çok seviyorum o yüzden aldım memnunum tavsiye ederim alabilirsiniz.

Bu yorum faydalı mı? Evet %50 Hayır %50

Şeref Ertaş: Beğendim güzel kadın gerçek gibi elbiselerinide gönderseydiniz öyle daha beğenirdim o zaman 5 tam puan verirdim bak benden demesi gönderirseniz sevinirim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %66 Hayır %34
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Freda Kimdir?

Zenci realistik manken freda ile zenzi kadın fantazisi yaşayabilir ve onun kapkara vücuduna elinizle dokunurken heyecandan adeta çılgına dönebilirsiniz.
Bazılarımız siyah tenden hoşlanır mesela zenci bir kadın ile sevişmek nasıl olur merak ederiz ve içimizde bir yerde hep bu dürtü vardır ama artık bu dürtüleri harekete geçirebilecek bir realistik manken var.
Zenci realistik manken freda ile zenci kadın fantazisi yapmak istermisiniz? Zenci kadın vücudu nasıl olur hiç merak ettiniz mi, mesela örnek verecek olursak vajina rengi kadifemsi kırmızı rengindedir, düşünebiliyormusunuz nasıl ilginç bir çekiciliği var. O halde fazla düşünmenin bir anlamı yok! Zenci realistik manken freda sizin bu düşüncelerinizi gerçekleştirecek kapasitede hem vücut yapısının silikon dolgu olması hem de gerçek kadın eti gibi yumuşak realistik manken olması sebebi ile adeta gerçek bir kadınla ilişkiye giriyormuşcasına zevk alabileceğiniz bu realistik mankenle fantazi dünyanızda level atlamanın zamanı geldi beyler.
Tüm vücudu realistik olan bu mankeni arzuladığınız pozisyona sokabilirsiniz bu da demek oluyorki her türlü ilişki yaşayabileceğiniz gibi her şekilde (anal, vajinal, oral) ilişkide bulunabilirsiniz.
Vücut ölçüleri ve ten rengi zenci bir kadının tıpatıp aynısı olan freda realistik manken sizi seksüel anlamda zirveye taşıyacak buna emin olabilirsiniz.
Siyahi kadın ile sevişmek nasıl olur diye merek ediyorsanız bu realistik zenci manken freda'nın fotoğraflarını mutlaka görmeniz gerekir.
Freda'nın kapkara vücudu, iri gözleri ve dolgun dudakları sizi baştan çıkaracak ve her defasında ilişkiye girmeniz için sizi tetikleyecektir çünkü freda tam bir seks kadınıdır.
Bir realistik mankende arayıp bulabileceğiniz en son teknoloji ürünlerle donatılmış olan bu mankeni satın aldığınız zaman yanında sürpriz hediyeler ile gönderiyoruz.

Freda Hakkında Detaylar

İsim: Freda Fiyat: 1.090,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 159 cm. Göğüs: 89 cm. Bel: 60 cm. Kalça: 86 cm.