ERİCA

Realistik Manken Erica
Tayvanlı Realistik Manken Erica

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Deniz Demir: Mankenlerinizin hepsini inceledim ama bence şahsi fikrim ve tercihim erica realistik manken modeliniz hepsinden kat kat daha güzel ve çok gerçekçi görünüyor sizden sipariş verdim hemen ulaştı elime sağolsunlar paketi açtım baktım gözlerime inanamadım bu kadar gerçekçi olmasına ayrı bir şaşırdım ve böylesi güzellik karşısında nutkum tutuldu resmen aşık oldum ben hayatımda böylesine güzel kaliteli realistik manken ilk defa görüyorum şimdide realistik manken gizem modelinizden almak istiyorum alacak olanlarada tavsiyemdir ericayı alabilirsiniz tatmin ediyor:) denemiş ve tecrübe etmiş bir erkek olarak söylüyorum pişman olmazsınız.

Bu yorum faydalı mı? Evet %95 Hayır %5

Yusuf Acarlı: Realistik manken satan yerler arasında bence en güvenilir firma sizsiniz hem sözünüzde durdunuz yarın ulaşır dediniz hemen ulaştı elime hem de anlattığınız gibi herşey mükemmeldi bu yüzden teşekkürü bir borç bilerek yorum yazıyorum ve buradan tüm realistikbayan.com çalışanlarına sesleniyorum herkese teşekkür ederim beni bu yalnızlıktan kurtardığınız için.

Bu yorum faydalı mı? Evet %83 Hayır %17

Nedim Yıldızer: Şu tayvanlı kızlara içim gidiyor ne kadar güzeller diyordum ki siz çıktınız karşıma realistik manken modeli oalrak bir tayvanlı kadın olacağı aklımın ucuna bile gelmezdi o kadar gerçekçi ki her bir detayı gerçek kadın gibi yapılmış bu realistik manken değil sanki gerçek kadın gibi yani fantazilerime ışık tuttunuz teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %60 Hayır %40

İsmail Şimşek: Kalite olarak üst düzey bir ürün ona diyecek bir lafım yok ve çok gerçekçi olması ayrı bir etkileyici fakat keşke kıyafetlerinide gönderseydiniz onun için 2 puan kesiyorum yoksa yani kargo süreci gizlilik felan bunlar süper üründe kaliteli ve şunu bilin ki bu ilk alışverişimdi yani bundan sonra sürekli sizden alacağıma emin oalbilirsiniz teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Fuat Ateş: Sizden yıllar önce bir realistik manken aldım memnun kalmıştım şimdi bir tane daha aldım erica tayvanlı realistik manken favorim oldu demiştim size yine sizden alırım diye bakın sözümde durdum teşekkür ediyorum böyle dürüst olursanız ben hep alırım sizden.

Bu yorum faydalı mı? Evet %58 Hayır %42

Bülent Beşikçi: Ben ilk başlarda fiyatları pahalı diye biraz çekindim çünkü bilemiyosunuz hangisi güvenilir realistik manken sitesi hangisinden uzak durulmalı insan tecrübe etmeden anlayamıyor çünkü bi kere başıma geldi yani açıkçası sizin realistik mankenlerinizide öyle sanıyordum ama yanılmışım bu sizden 3. alışverişim oldu ve hepsinden memnun kaldım bu yorumuda almak isteyipte çekimser davranan arkadaşlara yazıyorum hiç tereddüt etmeden güvenebilirsiniz arkadaşlar dürüst bir firma yani ben tavsiye ediyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %98 Hayır %2

Ahmet Çevik: Bir sürü realistik manken sitesi var ama içlerinde en güvenilir sizi bulduğum için sizden ilk alışverişimi yaptım ve memnun kaldım hem kargolama süreci hemde eksiksiz teslimat için teşekkür ediyorum sizi tüm tanıdıklarıma önericem bundan sonra sizden alsın realistik manken almak isteyenlerin en güvenilir adresi sizsiniz ben çok memnunum teşekkürlerimi sunuyor başarılarınızın devamını temenni ediyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %75 Hayır %25

Özgür Okçu: Her zaman şu uzak doğulu kadınlara hayranlık duymuşumdur hem fizikleri hem de güzellikleri karşısında mest olurum daima lakin bir türlü kısmet olmadı bir asyalı kadın ile cinsel münasebet yaşamadım ta ki sizin bu realistik manken tayvanlı modelinizi görene kadar da böyle bir hayalin ancak rüyamda olabileceğine kanaat getirmekteydim ki siz çıktınız karşıma ve alışverişimi tamamladıktan sonra ilk yorumumu yazmak istedim gerçekten çok ama çok gerçekçi ve bir o kadar üst düzey kalitede bir realistik manken yapmışsınız hem uzak doğulu kadına benziyor olması hem de bu denli gerçekçilik kazandırılması bana büyük bir jest odlu diyebilirim bu kadarını ancak düşlerimde yaşayabilirdim siz olmasaydınız arkadaşlar ben böyle gerçekçi realistik manken başka hiç biryerde bualamazdım bulsamda güvenip alamazdım bu yüzden çok teşekkür ediyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %87 Hayır %13
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Erica Kimdir?

Tayvan güzeli realistik manken Erica sizlere daha önce yaşamadığınız deneyimleri yaşatacak ve hiç olmadığınız kadar mutlu edecektir.
Tayvanlı modelimiz masum ve bir o kadar ateşli bir çıtırdır, kendisi yatakta adeta bir panter gibiyken onun haricinde süt dökmüş kedi misali masum bir görünüme sahiptir.
Realistik manken Erica her türlü pozisyonda ilişkiye girebilir ve anal oral veya vajinal olmak üzere tüm farklı cinsel deneyimleri size sonuna kadar yaşatabilir.
Vücudu gerçek bir kadından ayırt edilemez kalitede ve insan etine en benzer malzemeden yapılmış olan bu realistik manken ile cinsel birliktelik yaşarken gerçek bir kadın ile ilişkiye giriyormuşcasına zevk verecektir.

Erica Hakkında Detaylar

İsim: Erica Fiyat: 1.207,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 160 cm. Göğüs: 90 cm. Bel: 56 cm. Kalça: 88 cm.