ELİSE

Realistik Manken Elise
Uzun Kirpikli Realistik Manken Elise

Elise beyaz tenli ve uzun kirpikli realistik mankendir, elise ile çılgınca fantaziler yaşayabilir ve gecelerinizi süsleyebilirsiniz çünkü o tam bir aşk kadını.
Yoğurt gibi beyaz teni ve uzun kirpikleri ile vitrinde ön plana çıkan elise sevimli ve albenili bir realistik mankendir çünkü birçok erkeğin arzuladığı kadın profiline uyuyor nitekim bir kadınla ilişki yaşamak ve duygusal boyutta zevk almak isteyen erkekler genellikle beyaz tenli ve uzun kirpikli kadınları tercih etmişlerdir bu yüzden realistik manken satın almak isteyen erkeklerin ilk tercihi elise'dir.
Realistik manken elise'in boyu 148 cm olduğu için onunla her türlü pozisyonu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz ayrıca küçük memeli realistik manken arıyorsanız o halde elise tam aradığınız özelliklerde bir realistik mankendir.
Sevimli olduğu gibi bir o kadar ateşli ve hırçındır elise, yatakta size eşlik ederken göz göze geldiğinizde neyden bahsettiğimi anlayacak ve bana hak vereceksiniz.
Aşk dolu bakışları ile erkekleri büyüleyen bir aurası vardır elise'nin ve onun büyüsüne kapılan erkekler farklı duygulara kapılmaktadır.
Elleri, kolları, bacakları ve aklınıza gelebilecek heryeri aynı geçrek bir kadın gibi hareket edebilme özelliği sayesinde realistik manken elise ile herşeyi yapabilmeniz mümkündür.

Elise Hakkında Detaylar

İsim: Elise Fiyat: 829.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 148 cm. Göğüs: 85 cm. Bel: 63 cm. Kalça: 81 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı