ELİSE

Realistik Manken Elise
Uzun Kirpikli Realistik Manken Elise

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Çağdaş Kurt: Fena sayılmaz güzel ürün ama kirpikleri biraz daha uzun olsaydı daha iyi olurdu genel olarak kaliteli şahsen beğendim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %61 Hayır %39

Seyfi Özçelik: Acayip bişey fazla gerçek duruyor kaliteside iyi teşekür ederim özellikle gökhan bey benimle çok ilgilendi sağolsun.

Bu yorum faydalı mı? Evet %90 Hayır %10

Cenk Akarsu: Benim hoşuma gitti ilk kez alıyorum bundan sonra hep sizden alırım artık teşekkürler hepinize.

Bu yorum faydalı mı? Evet %53 Hayır %47

Selma Altınışık: Kuzenime aldık çok beğendi bende gördüm baya gerçekçi kadın gibi hatta hiç farkı yok yani ilk başlarda tereddüt etmiştik güven sorunumuz vardı boşuna korkmuşuz gayette gerçekçi kadın gibi geldi teşekkür ederiz.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Elise Kimdir?

Elise beyaz tenli ve uzun kirpikli realistik mankendir, elise ile çılgınca fantaziler yaşayabilir ve gecelerinizi süsleyebilirsiniz çünkü o tam bir aşk kadını.
Yoğurt gibi beyaz teni ve uzun kirpikleri ile vitrinde ön plana çıkan elise sevimli ve albenili bir realistik mankendir çünkü birçok erkeğin arzuladığı kadın profiline uyuyor nitekim bir kadınla ilişki yaşamak ve duygusal boyutta zevk almak isteyen erkekler genellikle beyaz tenli ve uzun kirpikli kadınları tercih etmişlerdir bu yüzden realistik manken satın almak isteyen erkeklerin ilk tercihi elise'dir.
Realistik manken elise'in boyu 148 cm olduğu için onunla her türlü pozisyonu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz ayrıca küçük memeli realistik manken arıyorsanız o halde elise tam aradığınız özelliklerde bir realistik mankendir.
Sevimli olduğu gibi bir o kadar ateşli ve hırçındır elise, yatakta size eşlik ederken göz göze geldiğinizde neyden bahsettiğimi anlayacak ve bana hak vereceksiniz.
Aşk dolu bakışları ile erkekleri büyüleyen bir aurası vardır elise'nin ve onun büyüsüne kapılan erkekler farklı duygulara kapılmaktadır.
Elleri, kolları, bacakları ve aklınıza gelebilecek heryeri aynı geçrek bir kadın gibi hareket edebilme özelliği sayesinde realistik manken elise ile herşeyi yapabilmeniz mümkündür.

Elise Hakkında Detaylar

İsim: Elise Fiyat: 1.028,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 148 cm. Göğüs: 85 cm. Bel: 63 cm. Kalça: 81 cm.