ELİNOR

Realistik Manken Elinor
Masum Görünüşlü Realistik Manken Elinor

Masum görünümü ile dikkat çeken realistik manken elinor, tatlımı tatlı ve bir o kadar güzel bir kız olduğu için o masum görünüşü ile sizi kendie aşık edebilir.
Sevimli bir realistik manken almak isterseniz, sizlere elinor'u önerebiliriz çünkü realistik manken elinor hem sevimli hem de masum görnüşlüdür.
Gerçekçi mimik ifadeleri ile kendini sevidmeyi başaran bu masum görünüşlü realistik manken elinor ile neler yapabileceğinizi bir düşünün, mesela onunla sevişebilirsiniz ya da bir arkadaşınıza hediye alabilirsiniz çünkü küçük boyutlu (138 cm) olması sebebiyle rahat taşınabilir ve gerçek bir kadına benzediği için hediye edeceğiniz arkadaşınızı sevindirebilir.
Uzun saçları elinor'a ayrı bir masumiyet görüntüsü vermekte ve saçlarının sarı omlasıda cabası nitekim sarışın bir realistik manken ile sevişmek bir hayli zevkli olacaktır.
Kaliteli realistik kadın segmentinde ön plana çıkan elinor ile saatlerce ilişki yaşayabilirsiniz keza kaliteli olduğundan dolayı deformasyona uğramaz ve eskime yapmaz çünkü yapımında kullanılan kaliteli silikon sayesinde gerçek bir kıza dokunuyor gibi zevk alarak bu minvalde heyecanı doruklarda hissedebilirziniz.
Cool bir görünümü olan realistik bebek elinor aslında çok uslu bi bayandır, kafasındaki bere ve elindeki cüzdan ile sanki sonbaharda alışverişe çıkacakmış gibi bir hava yaratıyor ve bu da ona ayrı bir masumiyet kazandırıyor.

Elinor Hakkında Detaylar

İsim: Elinor Fiyat: 810.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 138 cm. Göğüs: 87 cm. Bel: 60 cm. Kalça: 83 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı