ELENA

Realistik Manken Elena
Sarışın Güzel Realistik Manken Elena

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Murat Ak: Çok memnunum şahsen ben bu kadar gerçek bir realistik manken görmedim karım vefat etti diye mecburen aldım ama resmen bana karı oldu tek eksiği yemek yapmıyor :) ama dırdır etmiyor yani keşke yanında siyah saç peruk gönderseydiniz bunun için 3 puan verdim genel anlamda memnun kaldım kargolama süreci hızlı yani 1 günde söz verdiğiniz gibi elime ulaştı paketleme iyiydi teşekkür ediyorum

Bu yorum faydalı mı? Evet %91 Hayır %9

Hamza Eliaçık: Realistik manken aldım dolandırıldım sonra size anlattım durumu teşekkür ediyorum bu konuda beni aydınlattınız meğersem 300 tl gibi rakamlara ancak ucuz olanlarından alınıyormuş anladımki ucuz etin yahnisi olmazmış sizdeki bu realistik mankeni satın aldıktan sonra içimde bi şüphe vardı acaba yine mi dolandırılıcam diyordum ki boşa korkmuşum ya cidden çok ama çok teşekkür ediyorum keşke herkes sizin gibi böyle işini dürüst yapsa ben böyle kaliteli gerçekçi realistik manken görmedim sizi herkese duyurucam tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %88 Hayır %12

Remzi Kopar: Sarışın hatunlardan oldum olası haz alırım eşim esmer bende onu aldatmamak için böyle bişeye kalkıştım iyikide almışım eşimden daha güzel yani kıskancından çatlıyor bazen 3 lü yapıyoruz :) eğlence oluyor işte bize.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Serkan Yaşar: Ben yerinize gelerek aldım güvensizlik vardı içimde çünkü ilk defa alışveriş yapıyrdum internetten malum dolandırıcı çok bu yüzden bizzat mağazanıza geldim ve olga diye bi realistik manken vardı onu alacaktım sonradan elenayı gördüm aklım gitti bu nasıl bir afeti devrandır böyle bu nasıl bi güzellik ya gerçek kadından bile daha güzel bu realistik mankeni herkese tavsiye ederim çok teşekkür ediyorum emeği geçen herkese selamlar olsun keşke bunun konuşanıda olsaydı ama yokmuş yani 2 puanı bu yüzden kestim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %93 Hayır %7

Hüseyin Madalon: Sizden japon model realistik manken sayuri almıştım çok memnun kaldım bu yüzden bitanede elena alıyim dedim iyikide almışım şimdi başka bi tane daha bakıyorum aslında aklımda realistik manken banu var bakalım onuda önümüzdeki ay alırım 3lü kombo yaparız :) iyikide sizi tanımışım teşekkür ederim dostlar.

Bu yorum faydalı mı? Evet %69 Hayır %31
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Elena Kimdir?

Realistik manken Elena etli butlu gerçek bir kadın gibi adeta gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz bir görünüme sahiptir ve görenler onu gerçek kadın sanmaktadır.
Öyle bir kadın hayal edin ki hem cinsel tatminkarlık versin hem de duygusal bağlamda bir sinerji yaratsın, işte o kadın Elena'dan başkası olamaz çünkü hem bir aşk kadını hem de yatak arkadaşınız olarak görebileceğiniz bu kadın partner ile dilediğiniz an arzu ettiğiniz kadarıyla ilişkiye girebilirsiniz.
Gerçek bir kadın görüntüsüne sahip olan bu realistik manken tam dolgulu silikon materyallerden üretilmiş olup hem teni yumuşak hem de dokunduğunuz zaman gerçek kadın tenine dokunuyormuşsunuz hissi uyandırıyor.
Aşağıda açıklamalı olarak tüm detaylarını görebileceğiniz mankenimiz vücut yapısı olarak müthiş bir kadın ölçülerinde ve gerrçekçi boyutlardadır.
Sarışın güzellik Elena hem oturabiliyor hem de ayakta durabiliyor olması sebebiyle cinsel dürtülerinizin hat safhaya ulaştığı zamanlarda onunla her türlü pozisyonda ilişkiye girebilirsiniz.

Elena Hakkında Detaylar

İsim: Elena Fiyat: 1.195,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 168 cm. Göğüs: 95 cm. Bel: 64 cm. Kalça: 105 cm.