DİANA

Realistik Manken Diana
Slovak Realistik Manken Diana

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Ali Ercan: Kargolama sürecindne memnun değilim! Ben hakkarinin köyünde yaşıyorum her yere 1 günde ulaşıyor yazmışsınız 2 günde ulaştı elime keşke bunu belirtseydiniz yani ama realistik mankenin kalitesi ve gerçek oluşu beni tatmin etti bu yüzden teşekkür ederim ama 2 puan kestim kargo daha hızlı gelebilirdi ben öyle ayarlamıştım kendimi neyseki realistik manken kaliteli çıktı diye bişey demiyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %89 Hayır %11

Turgay İşlek: Hep bir sarışın manitam olmasını istemişimdir sayenizde bu realistik manken benim bu isteklerimi karşıladı :) önce bir güvensizlik vardı içimde internetten realistik manken satın almak ne kadar doğru olabilir ki diye düşünüyordum ama beni şaşırttınız teşekkür ediyorum gerçekten çok kaliteli ve kullanışlı bir ürün çıktı alacak olanlara tavsiye ederim ama keşke o beyaz geceliğinide gönderseydiniz beyazlar içinde melek gibi duruyor sırf bu yüzden 1 puan kırdım.

Bu yorum faydalı mı? Evet %92 Hayır %8

Cem Filizli: Bakışlarına aşık oldum benim olmalısın dedim ve aldım bu realistik manken gerçek kadın gibi resmen gerçek kadın istemez oldum dırdır etmiyor kafa ütülemiyor masraf yapmıyor oh ne güzel dünya :) şiddetle tavsiye ediyorum alacak olanlar bir saniye bile düşünmeden alsınlar hayat kurtarıyor resmen ya teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %86 Hayır %14

Kadir Avcı: Ben çok realistik manken aldım ama bu sefer kaliteli çıktı teşekkür ediyorum hoşuma gitti gerçek kadın gibi aynı cinsel yerleri çok güzel.

Bu yorum faydalı mı? Evet %41 Hayır %59

Osman Balık: Ben aslında evli bi erkeğim ama bir süre ayrılmak zorunda kaldım eşimle bu yüzden bu cinsel isteklerimi bastırıyim diye realistik manken almaya karar verdim hem zaten bu diana benim eşime çok benziyor ben başkasıyla yapamam aldatmak gibi olurdu bunun için aldım ama bu realistik manken eşimden bile daha güzel :) bu yorumu görse beni boşar :) çok tatlı bi hatun çıldırıcam ya bu kadar gerçekçi olacağını beklemiyordum beklentimin üstünde bir kalitede ve gerçeklikte geldi teşekkür ederim herkese ama tek isteğim saçının siyah olmasıydı gerçi siyah saçlı realistik manken modelleriniz var sitenizde ama benim hoşuma giden bu modelinizdi fakat yine de belirtiyorum siyah saç olmadığı için 3 puan kestim keşke siyah peruk gönderseydiniz o zaman 5 verirdim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %70 Hayır %30
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Diana Kimdir?

Taş gibi fiziği ve güzelliği ile her erkeğin aklını alabilecek düzeyde müthiş bir vücuda sahip olan bu Slovak realistik manken Diana görenleri çıldırtıyor.
Platin sarısı saçları ve buz mavisi gözleri ile büyüleyen Diana bakışları ile sizi etkileyebilir ve ona aşık olabilirsiniz.
Balkanların en güzel kadınlarının bulunduğu ülke olan Slovenya'da ki en güzel Slovak kadın Diana'dan esinlenerek yapılan ve birebir aynısı olan bu realistik manken aslında size gerçek üstü deneyimler yaşatacaktır.
Bütün vücudu silikon olan realistik manken Diana ile ilişkiye girerken tüm pozisyonları deneyebilir ve ayrıca anla oral vajinal ilişki yaşayabilirsiniz.
Kışkırtıcı bir güzelliğe sahip olan Diana'nın müthiş fiziği her erkeğin arayıpta bulamadığı türdendir.

Diana Hakkında Detaylar

İsim: Diana Fiyat: 1.270,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 174 cm. Göğüs: 90 cm. Bel: 60 cm. Kalça: 90 cm.