CLEO

Realistik Manken Cleo
Mini Etekli Realistik Manken Cleo

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Haydar Şenol: Mini etekli kızlar beni tahrik etmiştir hep ondan dolayı sizden bu realistik mankeni aldım gerçek kadın gibi ama mini eteğini koymamışsınız pakete yani bu yüzden 2 puan verdim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %28 Hayır %72

Songül İpek: Arkdaşım için aldık doğum gününde şaka yapım diye :) gülmek için almıştık ama gülmedi çok sevindi :) gerçek kadın gibi bu nasıl yaptılarsa ellerine sağlık.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Özgür Çırakcı: Ben yaşını başını almış bi adamım geldik 59 yaşına yalnız kalmak iyi olmuyor geçenlerde bi yerden aldıydım hoşuma gitmemişti ama sizin bu realistik mankeniniz gerçek bayan gibi hem artık yalnız değilim hemde cinsel ihtiyaçlarımı karşılıyor teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %60 Hayır %40

Ferman Dipsiz: Arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederim çok güzel gerçek kadın gibi şaşırmamak elde değil nasıl bu kadar gerçek yaptınız emeği olan tüm çalışanlara selam olsun ellerinize emeklerinize sağlık olsun.

Bu yorum faydalı mı? Evet %87 Hayır %13
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Cleo Kimdir?

Cleo size hiç tatmadığınız duyguları tattıracak mini etekli realistik mankendir çünkü cleo bir erkeğin aradığı tüm özellikleri barındırmaktadır.
Cleo ile her türlü (anal, oral, vajinal) ilişki yaşayabilmeniz mümkündür çünkü realistik manken cleo'nun vücut yapısı tam dolgu silikon manken olduğundan dolayı tüm pozisyonlara uygun bir yapısı bulunmaktadır.
Mini etekli olması cleo'ya ayrı bir cazibe katmaktadır nitekim her erkeğin mini etekli kadın fantazisi vardır bu sebeple realistik manken cleo diğer modellerden daha fazla avantajlıdır.
Fotoğrafta gördüğünüz gibi birebir gerçek kadın görünümünde realistik manken olan cleo sizlere unutulmaz duygular yaşatarak fantazi dünyanızı zenginleştirmeniz konusunda yardımcı olacaktır.
Gerçek et hassasiyetinde ten dokusu bulunan bu realistik manken cleo'ya doknduğunuz zaman gerçek bir kadının tenine dokunuyormuş gibi hissedersiniz.
Doamalan bir realistik manken ile ilişkiye girmeyi kim istemezki öyle değil mi ama hazır pozisyonunu almış durumda bekliyor ve öyle çok istiyorki ona hayır demek mümkün olmayabilir.
Farklı peruk seçenekleri ile isterseniz saç rengi ve stili değiştirebilir cleo'ya farklı bir arz kazandırabilirsiniz.
Realistik manken cleo, sandalyede oturmuş ve bacaklarını açmış sizi bekliyor yani anlarsınız işte ne yapmak istiyor sizce bu bekleyişin sonu nereye gidebilir?
Cleo'nun romantik bir yanı var! Havuz başında aşk yaşamak gibi bir istekte bulunabilir veya onunla havuzda ilişkiye girebilirsiniz bu çok hoşuma gidecektir.
Tam dolgu silikon gövde yapısı ile reallistik manken cleo'nun her türlü pozisyona girebilme ve dahi hareket edebilme özelliği vardır.

Cleo Hakkında Detaylar

İsim: Cleo Fiyat: 1.160,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 159 cm. Göğüs: 82 cm. Bel: 65 cm. Kalça: 87 cm.