CLEO

Realistik Manken Cleo
Mini Etekli Realistik Manken Cleo

Cleo size hiç tatmadığınız duyguları tattıracak mini etekli realistik mankendir çünkü cleo bir erkeğin aradığı tüm özellikleri barındırmaktadır.
Cleo ile her türlü (anal, oral, vajinal) ilişki yaşayabilmeniz mümkündür çünkü realistik manken cleo'nun vücut yapısı tam dolgu silikon manken olduğundan dolayı tüm pozisyonlara uygun bir yapısı bulunmaktadır.
Mini etekli olması cleo'ya ayrı bir cazibe katmaktadır nitekim her erkeğin mini etekli kadın fantazisi vardır bu sebeple realistik manken cleo diğer modellerden daha fazla avantajlıdır.
Fotoğrafta gördüğünüz gibi birebir gerçek kadın görünümünde realistik manken olan cleo sizlere unutulmaz duygular yaşatarak fantazi dünyanızı zenginleştirmeniz konusunda yardımcı olacaktır.
Gerçek et hassasiyetinde ten dokusu bulunan bu realistik manken cleo'ya doknduğunuz zaman gerçek bir kadının tenine dokunuyormuş gibi hissedersiniz.
Doamalan bir realistik manken ile ilişkiye girmeyi kim istemezki öyle değil mi ama hazır pozisyonunu almış durumda bekliyor ve öyle çok istiyorki ona hayır demek mümkün olmayabilir.
Farklı peruk seçenekleri ile isterseniz saç rengi ve stili değiştirebilir cleo'ya farklı bir arz kazandırabilirsiniz.
Realistik manken cleo, sandalyede oturmuş ve bacaklarını açmış sizi bekliyor yani anlarsınız işte ne yapmak istiyor sizce bu bekleyişin sonu nereye gidebilir?
Cleo'nun romantik bir yanı var! Havuz başında aşk yaşamak gibi bir istekte bulunabilir veya onunla havuzda ilişkiye girebilirsiniz bu çok hoşuma gidecektir.
Tam dolgu silikon gövde yapısı ile reallistik manken cleo'nun her türlü pozisyona girebilme ve dahi hareket edebilme özelliği vardır.

Cleo Hakkında Detaylar

İsim: Cleo Fiyat: 820.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 159 cm. Göğüs: 82 cm. Bel: 65 cm. Kalça: 87 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı