CLARİSSA

Realistik Manken Clarissa
Asker Realistik Manken Clarissa

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Selim Özkan: Uzman çavuş arkadaş vardı ona aldık bekar adam bulunsun evinin bi köşesinde lazım olur diye düşündük adam evden çıkmaz oldu ne kadar güzelse artık çok beğendi herhalde :) teşekkür ederiz bizi mahçup etmediğiniz için.

Bu yorum faydalı mı? Evet %99 Hayır %1

Neriman Çiçek: Kankim askerde şuan onu arayıp dedimki o şimdi asker canı neler ister dedim :) aldım mesajı inceden :) ona hediye olarak gönderdim nizamiyeden geçmemiş ik başta sonra bi şekilde sokmuşlar içeri bana fotolarını gönderdiler uygunsuz bi şeilde :) aynı kadın gibi bu ya ben ilk başta gerçek kadın sandım sonra baktım realistik mankenmiş çok gerçekçi ben gözlerimle görmüş oldum gerçi başka şeyleride gömüş olduk ama :) neticede başarılı bir ürün olduğu kanıtlanmış oldu teşekkürler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Mesut Rampa: Çok beğenerek aldığım bir manken şahsen bu 2. alışverişim sizden hepsi birbirinden güzeller bir tane daha almayı plalıyorum önümüzdeki ay teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %70 Hayır %30

Emir Kaygısız: Ya ben bunu alırken saçları örgülü sandım ama normal geldi bi kız arkadaşa örgü yaptırdım fotodaki gibi oldu kaliteli güzel gerçekten harika alın aldırın ben öneriyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %68 Hayır %32

Gökmen Akar: Hakikaten gerçek kadın gibi duruyor şuan karşımda bana bakıyor gülüyorum ya böyle kaliteli gerçekçi olamaz nasıl yaptınız bunu böyle gördüğümde şok oldum bilseydim daha önceden alırım teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %76 Hayır %24

Sergen Duran: Müthiş derecede gerçekçi görünüyor ölçüleri felan kadından ayırt etmek zor yani teşekkür ederim herkeslere.

Bu yorum faydalı mı? Evet %85 Hayır %15

Şuayip Torbalı: Sizin realistik manken sitenizden bu 4. alışverişim yani hepsindende memnun kaldım evim realistik manken kadınlarla doldu her gece biriyle :) güzelmiş böyle tavsiye ederim her erkeğin denemesi lazım.

Bu yorum faydalı mı? Evet %92 Hayır %8

Sevgi Gündüz: Askerde olan nişanlıma gönderdim beğendi :) sayenizde boynuzlanmıycam teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Clarissa Kimdir?

Ordu mensubu bir kadın teğmen görünümünde olan realistik manken clarissa ile fantazi dünyanızdaki kadın asker hayalini gerçekleştirerek hayallerinize kavuşun.
Bir askere verilebilecek en güzel hediye olan bu realistik kadın mankeni hediye edeceğiniz kişinin yüzünde oluşacak tebessümü hayal edin ve o kişinin hatırasında ne kadar büyük yeri olacağını lütfen düşünün.
Asker üniforması giyerek gerçek bir kadın teğmen görünümünde olan realistik manken clarissa'nın künyesinde savaşma seviş yazıyor.
Kadın asker fantazisi olanlar için geliştirilmiş bu gerçekçi kadın manken clarissa ile her türlü fantaziyi yaşamak elbette mümkündür çünkü vücut eklem yerlerinin katlanabilir olması ona hareket etme kabiliyeti kazandırmakta ve bükülüyor olması sayesinde her türlü pozisyonu rahatlıkla uygulayabilmenizi sağlamaktadır.
Realistik kadın mankenin clarissa'nın göğüsleri ve bilimum cinsel bölgeleri gerçek bir kadını klonlayarak yapılmıştır ve tamamen silikon ile doldurulmuştur.
Karargah odasındaki düşman bölgesini gösteren haritanın üzerinde domalmış ve külotunu indirmiş çıplak bir şekilde onu sahiplenecek olan sert erkeğini bekleyen clarissa'yı fazla bekletmemek gerekir ayrıca bu denli erotik oluşunun verdiği yetkiye dayanarak arkadan ilişki isteyen clarissa onu doyurabilecek kahraman erkeği ile saatlerce sevişmek için can atmaktadır.
Savaşmaktan ziyade sevişmeye yarayan bu gerçekçi silikon kadın mankeni alarak savaşa hayır diyebilirsiniz çünkü sevişmek hayatın bir parçasıdır ama savaşmak öyle değil!
Silikondan yapılmış olmasına rağmen gerçek bir kadını aratmayan özellikteki realistik manken clarissa'yı alın ve odanızın bir köşesinde koltuğua oturtup ona bir emriniz varmı komutanım diyen arkadaşlarınıza gülerek büyük bir keyifle eğlenmeye odaklanın çünkü arkadaşlarınız clarissa'yı gerçek kadın sanarak ona asker selamı vereceklerdir.
Gerçek kadın ölçülerinde ve boyutlarında yapılan realistik manken clrassia ile anal, oral ve vajinal yoldan ilişkiye girmeniz mümkündür.
Dolgun dudakları, ateşli bakışları, kalem gibi kaşları, tombul memeleri ve armut gibi ortada olan vajinası ile gören her erkeğin ağzının suyunu akıtan clarissa'yı sahiplenerek onun kahramanı olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekmektedir çünkü stoklarımız sınırlı sayıdadır ve hemen tükenmektedir.
Bir realistik mankende arayıpta bulabileceğiniz tüm özellik ve donanıma sahip olan bu asker realistik mankeni satın aldığınız zaman üzerindeki asker üniforması size hediye edilecektir.

Clarissa Hakkında Detaylar

İsim: Clarissa Fiyat: 1.188,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 165 cm. Göğüs: 90 cm. Bel: 60 cm. Kalça: 90 cm.