CAROLİNA

Realistik Manken Carolina
Çirkin Realistik Manken Carolina

Carolina, belkide şimdiye kadar gördüğünüz en çirkin kadın olabilir fakat realistik mankenler arasında en çok tercih edilen ve çok satılan kadın mankendir.
Sizinde gözlüklü öğretmen fantaziniz varsa ancak bu samimi fantazinizi gerçekleştiremiyorsanız o halde carolina realistik manken satın alıp bu isteklerinizi gerçeğe dönüştürebiirsiniz.
Çirkin bir öğretmen olabilir belki lakin böyle durumlarda fantazi duygularınızı pekiştirecek güzel bir kadından ziyade çirkin görünümlü bir öğretmen isteyebilirsiniz.
Kim bilir belki birine benzetmek ister veya benzetmek istediğiniz bir öğretmeni çirkin görmek isteyebilirsiniz, bu tamamen sizin hayal dünyanıza bağlı değişir elbette fakat gerçek olan tek şey realistik manken carolina'nın çirkin bir öğretmen olmasıdır.
Üzerindeki sütyen ve külotu ile birlikte gönderdiğimiz öğretmen görünümününde realistik manken carolina'yı fantazi türünüze göre giydirebilir veya isterseniz ona gözlük takabilirsiniz ya da bir hanımefendi gibi giydirerek o'nu odanızın bir köşesinde oturtabilirsiniz, belki evinize gelen arakadaşlarınıza gösterip bak bu benim öğretmenim diyebilirsiniz, kısacası ne derseniz deyin ama gördüğünüz üzere silikon dolgu ile yapılmış bir realistik manken ancak bu kadar gerçekçi görünebilir ve bir yapay kadın ancak bu kadar çirkin olabilir.
Realistik mankenler içerisinde en çok tercih edilen realistik manken carolina ile türlü ilişkiler yaşayabilir ve isterseniz onunla sevgili olabilirsiniz çünkü sevgili tadında bir aşk yaşamak için carolina en ideal ama bir o kadar sevimli ayrıca öğtretmen görünümünde kaltieli ve gerçeğe en yakın realistik mankendir.

Carolina Hakkında Detaylar

İsim: Carolina Fiyat: 890.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 162 cm. Göğüs: 88 cm. Bel: 63 cm. Kalça: 84 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı