CAROLİNA

Realistik Manken Carolina
Çirkin Realistik Manken Carolina

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Fevzi Kara: Bu aynı benim eski çalışanıma benziyo lan bi çirkin kız ancak bu kadar olabilir gıcık oluyodum onun için aldım şimdi hıncımı fantazilerimle çıkarıyorum ha kaliteli ürün beğendim kullanışlı yani o hususta başarılı teşekkürler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Ufuk Güneşli: Eski manitama benziyo lan :) seviyordum ama çirkindi bu yüzden ayrıldık tenini unutamaz oldum bunun için aldım gayet kaliteli genel olarak iyi bir ürün tavsiye ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %78 Hayır %22

Şaban Koçan: Ben sırf şaka yapmak için aldım bunu çok güldük :) gerçektende çok çirkin tüm arkadaşlar kahkahaya boğulduk resmen.

Bu yorum faydalı mı? Evet %50 Hayır %50

Berivan Kulaksız: Eski erkek arkadaşıma gönderdim üzerinede not yazdım sen buna layıksın diye :) çıldırdı hemen aradı beni nasıl sinirlenmiş bilseniz :) demekki gerçektende başarılı bunu öğrenmiş olduk.

Bu yorum faydalı mı? Evet %97 Hayır %3
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Carolina Kimdir?

Carolina, belkide şimdiye kadar gördüğünüz en çirkin kadın olabilir fakat realistik mankenler arasında en çok tercih edilen ve çok satılan kadın mankendir.
Sizinde gözlüklü öğretmen fantaziniz varsa ancak bu samimi fantazinizi gerçekleştiremiyorsanız o halde carolina realistik manken satın alıp bu isteklerinizi gerçeğe dönüştürebiirsiniz.
Çirkin bir öğretmen olabilir belki lakin böyle durumlarda fantazi duygularınızı pekiştirecek güzel bir kadından ziyade çirkin görünümlü bir öğretmen isteyebilirsiniz.
Kim bilir belki birine benzetmek ister veya benzetmek istediğiniz bir öğretmeni çirkin görmek isteyebilirsiniz, bu tamamen sizin hayal dünyanıza bağlı değişir elbette fakat gerçek olan tek şey realistik manken carolina'nın çirkin bir öğretmen olmasıdır.
Üzerindeki sütyen ve külotu ile birlikte gönderdiğimiz öğretmen görünümününde realistik manken carolina'yı fantazi türünüze göre giydirebilir veya isterseniz ona gözlük takabilirsiniz ya da bir hanımefendi gibi giydirerek o'nu odanızın bir köşesinde oturtabilirsiniz, belki evinize gelen arakadaşlarınıza gösterip bak bu benim öğretmenim diyebilirsiniz, kısacası ne derseniz deyin ama gördüğünüz üzere silikon dolgu ile yapılmış bir realistik manken ancak bu kadar gerçekçi görünebilir ve bir yapay kadın ancak bu kadar çirkin olabilir.
Realistik mankenler içerisinde en çok tercih edilen realistik manken carolina ile türlü ilişkiler yaşayabilir ve isterseniz onunla sevgili olabilirsiniz çünkü sevgili tadında bir aşk yaşamak için carolina en ideal ama bir o kadar sevimli ayrıca öğtretmen görünümünde kaltieli ve gerçeğe en yakın realistik mankendir.

Carolina Hakkında Detaylar

İsim: Carolina Fiyat: 1.119,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 162 cm. Göğüs: 88 cm. Bel: 63 cm. Kalça: 84 cm.