CARMEN

Realistik Manken Carmen
Esmer Tenli Realistik Manken Carmen

Videolarda görüp beğendiğiniz ve hep satın almak istediğiniz esmer tenli realistik manken carmen'i sizin için Türkiye'ye getirip mağazamızda satışa sunduk.
Hareketli realistik manken istiyorum diyorsanız esmer tenli bu güzel realistik manken carmen'i hiç düşünmeden önerebiliriz çünkü hareketli olması sebebi ile herhangi biryerde oturtabilir ve istediğiniz pozisyona rahatlıkla sokabilirsiniz.
Göğüsleri ve incecik kırılgan beli ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilen carmen'i görenler onu gerçek kadından ayırt edemiyorlar ve böyle olması carmen'e duyulan ilgi ve alakayı arttırıyor.
Aşağıdaki realistik manken tanıtım videlarında carmen'in ne kadar gerçekçi kadın manken olduğunu gözlemleşmişsinizdir ayrıca fotoğraflarına baktıysanız eğer, bir realistik mankenin ancak bu kadar gerçekçi olabileceğini görmüşsünüzdür.
Bedeni silikon olan realistik manken carmen'in gerçek bir kadından ayırt edilememesinin ana unsurlarından bir taneside yüz mimklerinden belindeki gamzesine kadar hatta kaburgalarının dahi hafif belirgin görünmesine değin özellikle tüm bu ince detaylarına özen gösterilen bu realistik mankenin neden bu kadar ilgi çekici olduğu belli olmaktadır.
Carmen'in esmer teni, kıvırcık kısa saçı ve ahu bakışlı gözleri ile afeti devran bir realistik mankendir, carmen ile her türlü (anal, oral, vajinal) ilişkide bulunabilirsiniz.
Vücudunun tamamı elastik (esnek) olan realistik manken carmen ile yapabileceklerinizin haddi hesabı yoktur çünkü bir realistik mankende aranılan en büyük özellik esnekliktir bu yüzden elastik kadın mankenler çok tercih eilmekte ve bu bağlamda fiyatlarıda biraz pahalı olmaktadır.
Piyasadaki emsallerine göre daha bir gerçekçi olan realistik manken carmen'in eskime, yırtılma gibi bir durumu söz konusu bile değildir çünkü yapımında kullanılan kaliteli silikondan dolayı bu az önce anlattığım aksaklıklar yaşanmamakta ve buda kullanıcyı memnun etmektedir.
Sizde memnun olmak istiyorsanız, esmer tenli realistik manken carmen'i satın alabilir ve olur mu hiç öyle şey demeyin ama bu realistik mankenle aşk hayatı yaşayıp memnun olabilirsiniz.
Realistik manken carmen ile alakalı tüm detayları ve vidoları aşağıdaki bölüm ve tablodan okuyabilirsiniz.

Carmen Hakkında Detaylar

İsim: Carmen Fiyat: 830.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 151 cm. Göğüs: 84 cm. Bel: 60 cm. Kalça: 80 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı