CARMEN

Realistik Manken Carmen
Esmer Tenli Realistik Manken Carmen

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Tarık Akçay: Esmer kızların hastasıyım anlatabiliyomuyum bu realistik mankenide bunun için aldım çok gerçekçi duruyor teşekkür ederim memnun ettiniz beni şimdi başka alıcam 2li grup yaparız artık.

Bu yorum faydalı mı? Evet %52 Hayır %48

Ümit Kartal: Daha ne olsunki kalite desen gerçekçilik güzellik hepsi bu realistik mankende toplanmış resmen çok beğendim teşekkür ederim alacak olanlara sesleniyorum hiç düşünmeyin çok iyi ben denedim kullandım memnun kaldım.

Bu yorum faydalı mı? Evet %65 Hayır %35

Faris Kuşçu: Hızlı teslimat ve gizli paketleme için teşekkür ederim mankene gelincede çok başarılı bir kadın yapmışsınız kaliteside yerinde başka ne isterki insan diycem :) ama kızmayın keşke iç çamaşırlarınıda gönderseydiniz paket açılışında o şekilde karşımda dursaydı o zaman 5 puan verirdim yinede kalitesi ve güzel oluşunun hatırına teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %99 Hayır %1

Orhan Yatkın: Tek kelimeyle harika bu şekilde gerçek bir yapay manken hayatımda görmedim çk güzel abi nasıl yaptınız siz bunu görenler gerçek kadın sanıyor teşekkür ederim emeği olanlara.

Bu yorum faydalı mı? Evet %80 Hayır %20

Vahdet Örmeli: Benim internet alışverişim ilk sizden oldu sayenizde artık güveniyorum teşekkürler manken kaliteli almak isteyenlere duyurulur.

Bu yorum faydalı mı? Evet %79 Hayır %21
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Carmen Kimdir?

Videolarda görüp beğendiğiniz ve hep satın almak istediğiniz esmer tenli realistik manken carmen'i sizin için Türkiye'ye getirip mağazamızda satışa sunduk.
Hareketli realistik manken istiyorum diyorsanız esmer tenli bu güzel realistik manken carmen'i hiç düşünmeden önerebiliriz çünkü hareketli olması sebebi ile herhangi biryerde oturtabilir ve istediğiniz pozisyona rahatlıkla sokabilirsiniz.
Göğüsleri ve incecik kırılgan beli ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilen carmen'i görenler onu gerçek kadından ayırt edemiyorlar ve böyle olması carmen'e duyulan ilgi ve alakayı arttırıyor.
Aşağıdaki realistik manken tanıtım videlarında carmen'in ne kadar gerçekçi kadın manken olduğunu gözlemleşmişsinizdir ayrıca fotoğraflarına baktıysanız eğer, bir realistik mankenin ancak bu kadar gerçekçi olabileceğini görmüşsünüzdür.
Bedeni silikon olan realistik manken carmen'in gerçek bir kadından ayırt edilememesinin ana unsurlarından bir taneside yüz mimklerinden belindeki gamzesine kadar hatta kaburgalarının dahi hafif belirgin görünmesine değin özellikle tüm bu ince detaylarına özen gösterilen bu realistik mankenin neden bu kadar ilgi çekici olduğu belli olmaktadır.
Carmen'in esmer teni, kıvırcık kısa saçı ve ahu bakışlı gözleri ile afeti devran bir realistik mankendir, carmen ile her türlü (anal, oral, vajinal) ilişkide bulunabilirsiniz.
Vücudunun tamamı elastik (esnek) olan realistik manken carmen ile yapabileceklerinizin haddi hesabı yoktur çünkü bir realistik mankende aranılan en büyük özellik esnekliktir bu yüzden elastik kadın mankenler çok tercih eilmekte ve bu bağlamda fiyatlarıda biraz pahalı olmaktadır.
Piyasadaki emsallerine göre daha bir gerçekçi olan realistik manken carmen'in eskime, yırtılma gibi bir durumu söz konusu bile değildir çünkü yapımında kullanılan kaliteli silikondan dolayı bu az önce anlattığım aksaklıklar yaşanmamakta ve buda kullanıcyı memnun etmektedir.
Sizde memnun olmak istiyorsanız, esmer tenli realistik manken carmen'i satın alabilir ve olur mu hiç öyle şey demeyin ama bu realistik mankenle aşk hayatı yaşayıp memnun olabilirsiniz.
Realistik manken carmen ile alakalı tüm detayları ve vidoları aşağıdaki bölüm ve tablodan okuyabilirsiniz.

Carmen Hakkında Detaylar

İsim: Carmen Fiyat: 1.142,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 151 cm. Göğüs: 84 cm. Bel: 60 cm. Kalça: 80 cm.