CARMELA

Realistik Manken Carmela
Kıyafetli Realistik Manken Carmela

Kıyafetli realistik manken carmela ile doyasıya aşk yaşayabilir ve onun eteğini yukarıya kaldırıp fantazi duygularınızı üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
Tırnaklarındaki ojesine kadar herşeyi gerçek bir kadın görüntüsü elde etmek adına gerçeklik seviyesinde üst segmenti yakalayan carmela ile yaşayabileceklerinizi şöyle bir hayal edin ve düşünün sizin olsa bu realisik manken ile ne yaparsınız.
Eteği, hırkası ve büstiyeri ile gerçek bir kadın gibi giydirilen genç realistik manken carmela'yı gördüğünüz zaman gözlerinize inanamayacaksınız çünkü emin olun hayatınızda böylesine gerçekçi realistik manken görmemişsinizdir.
Pantolonundaki kemerine kadar en ince detayı bile düşünülerek gerçeklik konusunda en üst sınıra ulaşılan bu esmer model realistik mankene sahip olduğunuz zaman elbette üzerindeki kıyafetler gönderilmeyecek lakin bir düşünün, siz carmela'ya daha güzel ve fantazinize özel kıyafetler giydirebilirsiniz.
Gerçekçi realistik manken arıyorsanız carmela tam aradığınız bir realistik kadın mankendir.
Gerçekçi realistik mankenler kategorisinde sizlere önerebileceğimiz en gerçekçi model olan carmela ile doyasıya aşk yaşayabilir veya ona dilediğiniz gibi davranabilirsiniz.
Şimdiye kadar gördüğünüz tüm silikon kadın manken modellerini bir kenara bırakın ve carmela'ya odaklanın! İşte o zaman carmala'nın ne kadar gerçekçi hatta gerçek ötesi bir güzeliği olduğunu farkedeceksiniz.

Carmela Hakkında Detaylar

İsim: Carmela Fiyat: 820.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 158 cm. Göğüs: 90 cm. Bel: 65 cm. Kalça: 86 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı