CARMELA

Realistik Manken Carmela
Kıyafetli Realistik Manken Carmela

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Güney Baklacı: Tüm mankenlerinizi inceledim en çok hoşuma giden bu oldu teşekkür ederim elbiselerini göndermemişsiniz ama olsun gayet gerçekçi.

Bu yorum faydalı mı? Evet %81 Hayır %19

Oruç Saydam: Önceleri tereddüt etsemde siparişim elime ulaşınca tüm kuşkularımın yersiz olduğunu anladım çok teşekkür ediyorum sizlere kaliteli gerçekçi güzel daha ne isteyebilirimki sağolun varolun.

Bu yorum faydalı mı? Evet %96 Hayır %4

Sami Kılıç: Kaliteli ama giysi kıyafetleri içinden çıkmadı bunun için tam tamına 3 puan kesiyorum gerçekçiliğine bişey diyemem tamam iyi hoş gerçekçi kalitelide giysilerinide vermeniz lazımdı bence yani şahsım adına öyle düşünüyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %38 Hayır %62

Duran Erman: Bende bütçe sıkıntısı yok demiştim size bunu kaliteli gönderin ben sizden daha yine alıcam demiştim teşekkür ederim sözünüzde durdunuz gerçek gibi aynı bende şimdi başka bitane daha alcam teşekkürler herkese.

Bu yorum faydalı mı? Evet %74 Hayır %26
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Carmela Kimdir?

Kıyafetli realistik manken carmela ile doyasıya aşk yaşayabilir ve onun eteğini yukarıya kaldırıp fantazi duygularınızı üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
Tırnaklarındaki ojesine kadar herşeyi gerçek bir kadın görüntüsü elde etmek adına gerçeklik seviyesinde üst segmenti yakalayan carmela ile yaşayabileceklerinizi şöyle bir hayal edin ve düşünün sizin olsa bu realistik manken ile ne yaparsınız.
Eteği, hırkası ve büstiyeri ile gerçek bir kadın gibi giydirilen genç realistik manken carmela'yı gördüğünüz zaman gözlerinize inanamayacaksınız çünkü emin olun hayatınızda böylesine gerçekçi realistik manken görmemişsinizdir.
Pantolonundaki kemerine kadar en ince detayı bile düşünülerek gerçeklik konusunda en üst sınıra ulaşılan bu esmer model realistik mankene sahip olduğunuz zaman elbette üzerindeki kıyafetler gönderilmeyecek lakin bir düşünün, siz carmela'ya daha güzel ve fantazinize özel kıyafetler giydirebilirsiniz.
Gerçekçi realistik manken arıyorsanız carmela tam aradığınız bir realistik kadın mankendir.
Gerçekçi realistik mankenler kategorisinde sizlere önerebileceğimiz en gerçekçi model olan carmela ile doyasıya aşk yaşayabilir veya ona dilediğiniz gibi davranabilirsiniz.
Şimdiye kadar gördüğünüz tüm silikon kadın manken modellerini bir kenara bırakın ve carmela'ya odaklanın! İşte o zaman carmala'nın ne kadar gerçekçi hatta gerçek ötesi bir güzeliği olduğunu fark edeceksiniz.

Carmela Hakkında Detaylar

İsim: Carmela Fiyat: 1.175,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 158 cm. Göğüs: 90 cm. Bel: 65 cm. Kalça: 86 cm.