BRANDİ

Realistik Manken Brandi
Çek Güzeli Realistik Manken Brandi

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Recai Yazılı: Avrupanın güzel kızlarına bayılıyorum realistik manken alırken bunun için çekostovakya güzeilini seçtim ve pişman olmadım hakikatende güzel kaliteli ve tam bir kadın yani alacaklara öneririm tavsiyemdir.

Bu yorum faydalı mı? Evet %74 Hayır %26

Soner Karahan: Ben çok beğendim şahsen realistik manken almak isteyenlere duyurulur kaliteli ve gerçekçi malzemeden yapılmış vücududa aynı kadın gibi güzel yapılmış tavsiye edebilirim alanlar bilir ama almayanlar bence alsın bu realistik mankeni bi denesinler ne demek istediğimi anlarlar müthiş bişey bu kız arkadaşım oldu resmen teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %80 Hayır %20

İbrahim Bayram: Tamda böyle bir kadın arıyordum kızıl saçlı esmer tenli buldum sayenizde sipariş verdim hemen 1 güne ulaştı elime teşekkür ederim kaliteli ürün memnun kaldım

Bu yorum faydalı mı? Evet %53 Hayır %47

Barış Toprak: Teşekkür ederim kaliteli güzel gerçekçi realistik manken göndermişsiniz tamda beklediğim gibi oldu ama keşke giysilerinide koysaydınız pakete bunun için 1 puan az veriyorum saygılarımı sunarım.

Bu yorum faydalı mı? Evet %41 Hayır %59

Derman Süzer: Silikon dolgu realistik manken bakarken denk geldim size araştırdım güvenilir site olduğunuz için sipariş verdim teşekkür ederim beni yanıltmadınız böylesine kaliteli ve görsel olarak fevkalade bir realistik manken ile ilişkiye giriyorum sayenizde.

Bu yorum faydalı mı? Evet %85 Hayır %15

Yahya Ceylan: Çok memnunum herkese tavsiye ederim ama şu kurye işi biraz daha hızlı olabilirdi istanbul içi 3 saat yazıyor 5 saatte getirdiler yoksa genel olarak realistik mankenden memnunum kaliteli ve gerçekçi yani o konuda sıkıntı yokta kurye hızlı gelmediği için 3 puan kesiyorum hakkınızı helal edin.

Bu yorum faydalı mı? Evet %2 Hayır %98

Mahmut Ökse: Ben almadan önce yorumlara bakarım farkettimki en doğru dürüst güvenilir sizin mağazanız bu konuda size güvendim realistik manken siparişim elime ulaştı memnun kaldım teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %89 Hayır %11
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Brandi Kimdir?

Avrupa'da en güzel kadınların bulunduğu Çek Cumhuriyeti'nin en güzel kızı realistik manken brandi'yi satın almak isterseniz en güvenilir yerdesiniz.
Kızıl saçları ve ateşli bakışları ile erkekler üzerinde hakimiyet kurmayı başaran bu Çek güzeli realistik manken Brandi her erkeğin sahip olmayı arzuladığı güzelliktedir.
Güzelliği ile mest eden bir auraya sahip olan bu realistik manken ile anal oral veya vajinal ilişkide bulunmanız pek tabi mümkündür.
Eklem yerlerinin oynayabilen bir yapıya sahip olması sebebiyle tüm pozisyonları kolayca uygulayabilirsiniz.
Tamamen silikon ile doldurulmuş gövdesi ve tüm bedeni size ayrıcalıklı bir ilişki deneyimi sunacaktır.

Brandi Hakkında Detaylar

İsim: Brandi Fiyat: 1.249,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 160 cm. Göğüs: 66 cm. Bel: 48 cm. Kalça: 76 cm.