APRİL

Realistik Manken April
Romantik Realistik Manken April

Romantik realistik manken april sizlere hiç unutamayacağınız düzeyde ileri seviye cinsel ilişki deneyimi kazandırarak sizi bu hususta profesyonelleştirebilir.
April romankit bir kadındır, onunla bir akşam yemeğinde mum ışıkları eşliğinde yemek yiyebilir veya isterseniz bu gerçekçi realistik manken ile duygusal anlamda bir bağlantı kurabilir hatta bu silikon kadına aşık olabilirsiniz.
Silikon kadın manken sınıfında en gerçekçi kadın olma niteliğini taşıyan realistik manken april ile tanışmadıysanız çok şey kaybetmişsinizdir keza april şimdiye kadar görüp görebileceğiniz en kadınsı realistik mankendir.
Yapay manken almak istiyorsanız sizlere april'i şiddetle tavsiye ederiz çünkü april bu doğrultuda yapay mankenden ziyade gerçek bir kadın manken gibi görünmekte ve bu realistik manken aprili görenler gerçek kadın zannetmektedirler.
Gövde yapısı yumuşak fanta flesh silikon malzemden yapılan realistik manken april'in gecelik kıyafetleri ona apayrı bir gerçek kadın görünümü vermekte ve görenlerin ağzını açık bırakmaktadır.
April'in tüm vücut yapısı realistik gerçek görünümde olduğundan dolayı onunla türlü fantaziler yaşayabilme olanağı mümkündür, mesela ayak fetişi olanlar april'in ayaklarından etkilenebilir veya tombul göğüslerden hoşlanan biri april'in göğüslerini görünce kendinden geçebilir ya da masum bir sevgili arayışında olanlar bu minvalde aradıkları özellikleri realistik manken april'de bulabilirler.
April ile anal veya vajinal ilişkiye girebilirsiniz isterseniz oral yaptırabilir veya göğüslerinin arasında gidip gelirken bulutların üzerine çıakbilirsiniz.

April Hakkında Detaylar

İsim: April Fiyat: 820.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 153 cm. Göğüs: 88 cm. Bel: 60 cm. Kalça: 85 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı