ANİSSA

Realistik Manken Anissa
Kızıl Saçlı Realistik Manken Anissa

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Özcan Öksün: Sitenizdeki tüm realistik mankenlerinizi inceledim en çok hoşuma giden anissa modeliniz oldu siparişimi verdikten 2 gün sonra elime geçti ama biz sizinle 1 gün diye anlaşmıştık ayrıca kıyafeti olsaydı iyi olurdu onun haricinde realistik mankenin kalitesi ve gerçekçiliği harika ama kargo 1 gün gecikti diye ve kıyafet yok diye 1 puan veriyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %11 Hayır %89

Cuma Bulut: Teşekkür ederim gizli paketleme ve hızlı kargo süresi için çok memnun kaldım ürünün kalitesine zaten bayıldım bu kalitede realistik manken başka biyerde olacağını sanmıyorum arkadaşlarıma önericem sizi tekrardan teşekkürler tüm çalışanlara.

Bu yorum faydalı mı? Evet %78 Hayır %22

Mehmet Kavak: Foto çekmek için aldım ben gayet gerçekçi bu realistik mankeni görenler gerçek kadın sanıyorlar :) ilgi odağı oldu resmen.

Bu yorum faydalı mı? Evet %65 Hayır %35
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Anissa Kimdir?

Çimenlerin üzerine uzanmış piknik yapan realistik manken Anissa doğada cinsel aktivite yapmak isteyenlerin tercih ettiği en naturel realistik mankendir.
Fantazi dünyanızı renklendirerek değişik bir haz almak isterseniz size tavsiyem doğada cinsel ilişki olacaktır çünkü bol oksijenli bir havada cinsel birleşim sizi heyecandan ve zevkten bulutların üzerine çıkarabilir.
Realistik manken Anissa çılgın partiler vermenize olanak sağlar ve 3'lü grup yapmanıza yardımcı eş partner olabilecek düzeyde hem gerçekçi hem de aykırı bir güzelliğe sahiptir.
Bedeni gerçek kadından ayırt edilemez gerçeklikte ve bir o kadar güzellikte olan bu realistik manken Anissa ile her türlü pozisyonu gerçekleştirebilir, anal oral veya vajinal ilişkilerde bulunabilirsiniz.

Anissa Hakkında Detaylar

İsim: Anissa Fiyat: 1.299,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 178 cm. Göğüs: 90 cm. Bel: 60 cm. Kalça: 90 cm.