ANİME

Realistik Manken Anime
Japon Geyşası Realistik Manken Anime

Japon geyşası anime'nin cool tavırları ve müzik sevdası adeta gerçek bir kadını andırmakta, ayrıca bu realistik mankenin aykırı tarzı çok erotik görünmektedir.
Japon güzeli realistik manken anime hatunun hırçın ama bir o denli erotik duruşunu görüp etkilenmemek işten bile değil, japonların anime sevdasını bilmeyen yoktur ve bu anime kızlarının japonya'da özel bir yeri olduğunu söylememize gerek yok diye düşünüyoruz, hal böyle olunca anime kızlarının cinsel birliktelik için yapılan realistik mankenleri kapış kapış rağbet görmektedir.
Anime kızlarının dişiliği tüm dünyada ilgi uyandırıyor nitekim japon kızları ile ilişki yaşamak isteyenler öncelikle anime tarzı kızlara benzeyen realistik mankenleri seçmektedir çünkü anime kızları aykırı görünüşleri ile erotizmi çağrıştırıyor bu yüzden size bu japon geyşası realistik manken anime'yi takdim etmek isteriz.
Geyşalar, erkeğini mutlu etmeyi ve onlara hizmet etmeyi vazife edinmiş özel kadınlardır, bir geyşa ile birlikteyseniz mutsuz olmanıza olanak yoktur çünkü geyşalar sizin mutluluğnuz için ellerinden geleni yapmakla kalmaz daha fazlasını yapmaktan gerçi çekilmezler.
Realistik manken satın almak istiyorsanız anime'yi şöyle bir alıcı gözüyle incelemenizi öneririz çünkü bu klasmanda en iyi cinsel ilişki partneri, japon geyşası anime'dir.
Anime'nin bedeni, gerçeğe yakın insan eti dokusuna benzer nitelikte olan yumuşak dolgu silikondan yapılmıştır ve tüm vücudu gerçek bir japon kızı ölçülerindedir.
Anime kostümü giyen ve uzun mavi renkli peruk saçlarını onu mutlu etmek isteyen erkeğine sergilemekten zevk duyan bu japon realistik mankenin görüntüsü gerçek bir kızdan asla ayırt edilmemektedir.

Anime Hakkında Detaylar

İsim: Anime Fiyat: 805.00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 142 cm. Göğüs: 85 cm. Bel: 59 cm. Kalça: 86 cm.

Realistik Manken Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı