ANGEL

Realistik Manken Angel
Jakuzi Keyfi Yapan Realistik Manken Angel

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

İbrahim Salim: Sizden bu defada böyle bişey alıyim dedim başka realistik mankenlerinizdende aldım memnun kalmıştım bundanda memnunum beraber banyoya giriyoruz :) fantazilerimin hepsini gerçekleştirdim sizlerin sayesinde teşekkürü bir borç bilirim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %51 Hayır %49

Nurettin Altay: Şu uzak doğulu kızlara içim gidiyor tüm modellerinizden alıcam gayet kaliteli ve gerçekçi.

Bu yorum faydalı mı? Evet %58 Hayır %42

Süleyman Beyaz: Herşey iyi güzel kaliteli gerçekçi oluşunada bişey diyemem ama kıyafetlerinide verseydiniz o zaman 4 puan değil tam 5 puan verecektim yinede sağolun.

Bu yorum faydalı mı? Evet %84 Hayır %16

Tahir Demirci: Arkadaşım almıştıda ondan gördüm hemen bende bitane sipariş verdim çok teşekkür ederim sizin gibi güvenilir insanları bulmak zor bu devirde.

Bu yorum faydalı mı? Evet %60 Hayır %40
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Angel Kimdir?

Jakuzide keyif yapan realistik manken angel'in bol köpüklü duş alışına sözümüz yok lakin elindeki kadehi yudumlarken verdiği poz ile gerçek kadına benziyor.
Masum ve sevimli görünümü ile çok cici bir kız edası olan angel'in gerçek bir kadına benzediğini herhalde farketmişsinizdir, asyalı kadınların güzelliğini bilirsiniz kısa boylu olmaları onlara ayrı bir sevimlilik katmaktadır ve malumunuz olan vajinaları pek bir küçüktür (dardır) ayrıca kıllı olmalarıda cabası, bu koreli kızların sofistike ve bir o kadar güzel bedenleri her zaman beğenilmiştir keza bu sebeple cinsel ilişki partneri olarak ilk tercih edilen realistik mankenler koreli güzel kadın tiplerinden seçilmektedir.
Banyo yaparken poz veren kore güzeli realistik manken angel, aslında size ne kadar temiz bir kız olduğunu bu fotoğrafta göstermektedir, nitekim temizlik imandan gelir atasözünü bu tahlilde kullanabiliriz.
Koreli realistik manken angel'in tüm vucudu yumuşak silikondan yapılmıştır ve çok gerçekçi görünmektedir, bedeninin her bir tarafı kore kızlarını aratmayacak düzeyde gerçekçidir.
Bazı müşteriler realistik manken nasıl yıkanır diye soruyorlar, alın işte duş alan bir realistik manken nasıl olur görün diye bu jakuzi keyfi yapan koreli realistik manken angel'i huzurunuzda teşhir ediyoruz.
Yıkandıktan sonra kurulanmak için kendine has özel bornozu ile kameralar karşısına geçen bu koreli güzel manken angel ile hoş vakitler geçirmek ve dahi cima eylemek isterseniz öncelikle bu tatlı kıza nikah kıymanız gerekir (latife yapıyoruz) çünkü bu kore güzeli bakire kız angel'in eli daha önce bir erkek eline değmedi ancak kocası ile bir münasebet kurabilecek düzeyde edepli bir kızdır.

Angel Hakkında Detaylar

İsim: Angel Fiyat: 1.189,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 146 cm. Göğüs: 82 cm. Bel: 57 cm. Kalça: 84 cm.