ALEYNA

Realistik Türk Manken Aleyna
Türk Realistik Manken Aleyna

Tanıtım Videoları

Realistik Mankenin 1. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 2. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı Realistik Mankenin 3. Tanıtım Videosunun Fotoğrafı

Yorumlar

Hülya Deniz: Ben bir kadın olarak söylüyorum bu realistik manken tam bir afeti devran çünkü kocam bayıldı buna bir çok realistik manken modeli vardı sitenizde özellikle türk olmasını sitedimki herif yabancı avratlarda gözü olmasın diye :) benim vajina yapımı çirkin bulduğu için sipariş ettik geldi açtık koliyi baktık bana dediki seni boşar bunu alırım :) kocam elimden gidecek yetişin dostlar bu yüzden 1 puan veriyorum şaka bi yana gerçekten muhteşem bir kadınmış hakikatende benden daha güzel şimdi benim adamla bu realistik manken hep beraber yatıyoruz :) bu realistik manken yuvamı kurtardı diyebilirim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %90 Hayır %10

Yılmaz Kara: Karı işte ne söyleyebilirimki başka :) iş görüyor ha ama kalitesine ve güzelliğine laf diyemem ben bu zamana kadar böyle güzel bir hatunla ilişkiye girmemiştim onuda itiraf ediyim yani bu realistik mankenden memnunum alabilirsiniz güvenilir site.

Bu yorum faydalı mı? Evet %55 Hayır %45

Mustafa Taş: Genel olarak memnunum bir realistik mankende aradığım tüm özellikler mevcut kalite güzellik gerçekçilik hepsi var ayrıca hızlı teslimatınız için teşekkür ederim fakat üzerindeki şu okul kıyafetlerinide gönderseydiniz keşke onun için 1 puanı kesiyorum onun haricinde harika bir ürün diyecek tek lafım yok.

Bu yorum faydalı mı? Evet %97 Hayır %3

Kemal Ovalı: Türk kadınlarından şaşmam aga her zaman daha güzeller bu yüzden realisitk manken alırken bile Türk alıyorum bunun üzerine söyleyecek bir kelime bile olamaz kaliteli güzel gerçekçi ürün tavsiye ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Cevdet Çınar: İlk başlarda tereddüt etmiştim sonra arayıp görüştüm gökhan bey bana anlattı sağolsun sonra ikna oldum realistik manken sipariş verdim hemen geçti elime anlatıldığı gibiydi realistik mankenden memnun kaldım sizlerede önerim almak isteyip düşünenler varsa hiç düşünmesin kaliteli ürün.

Bu yorum faydalı mı? Evet %94 Hayır %6

Feridun Kazar: Bu kadar gerçekçi olacağını sanmıyordum çok kaliteli çıktı bir tane daha realistik manken sipariş vericem bu sefer çekik gözlü modellerden istiyorum değişiklik olsun diye alıcam bakalım onun tadı nasıl :) merak ediyor insan her çiçekten bal almak lazım haksızmıyım ama şunu diyebilirim bence herkes böyle gerçekçi bir realistik manken alıp denemesi lazım herkese öneriyorum teşekkürler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %91 Hayır %9

Pınar Kalın: Ben nişanlım için bu realistik manken aleynayı aldım azgınlık yapıyor evlenmeden ilişkiye girmem ben prensiplerim var en azından evlenene kadar realistik mankenle idare etsin diye aldım ama çok beğendi hediye aldım sana dedim paketi verdim eve girdi telefonlara cevap vermiyor :) ne yapıyorsa artık bilemiycem çok sevdi herhalde.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Hikmet Pala: Hangi siteye güveneceğini bilemiyor insan ama artık biliyorum realistik manken alacağım zaman bundan sonra sizi bilirim sizi tanırım çok teşekkür ederim ha diyeceksiniz neden 3 puan verdin çünkü şu üstündeki kyafetleri olsaydı iyi olurdu kaliteli güzel ama çıplak yani bende pazardan bişeyler aldım giydirdim bunun için 2 puanı kestim yani üründen memnunum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %62 Hayır %38

Memduh Yaşaroğlu: İlk defa böyle bişey sipariş verdim memnun kaldım realistik manken almak isteyenler için harika bir site ben tanıdığım her erkeğe sizi öneriyorum bilginiz olsun teşekkürler sevgiler saygılar efendim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %79 Hayır %21
Puan Ver
Ürünü Değerlendir

Aleyna Kimdir?

Aleyna fiziği ve güzeliği ile Türk kızlarını aratmayan nitelikte tam dolgulu silikondan yapılmış realistik manken olma özelliğine sahiptir.
Standart Türk kızlarından bir tık daha ötede güzelliğe sahip olan Aleyna'nın gerçekçi görünüşü görenleri kendine hayran bırakıyor.
Tüm vücudu gerçek bir kadına benzetilerek özenle yapılmış olan realistik manken Aleyna'nın bilhassa cinsel bölgeleleri sizi tatmin edecektir.
Tam manasıyla realistik manken diyebileceğimiz nitelikte olan bu eşi benzeri görülmemiş nitelikteki gerçek üstü güzel kadın Aleyna ile her türlü pozisyonda ilişkiye girebilmek mümkündür.
Mini eteği ve okul kıyafetleri ile hınzır ve bir o kadar yaramaz bir kız gibi görünen Aleyna aslında çok uslu bir öğrencidir fakat cinsel isteği tavan yaptığında onun güzel poposuna cetvel ile şaplak atmaya doyamayacaksınız.

Aleyna Hakkında Detaylar

İsim: Aleyna Fiyat: 1.299,00 TL. Vücut: Realistik Dolgu: Silikon

Boy: 157 cm. Göğüs: 66 cm. Bel: 48 cm. Kalça: 76 cm.